Nişan Düğün Tebrik Mesajları

Konusu 'Kutlama Mesajları' forumundadır ve Lavinia tarafından 16 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. Evlilik Nişan Tebrik Mesajları

Nişanınıza gelemiyorum. Ama mutluluk dileklerimi iletemeyecek kadar da uzakta degilim. Beyaz güvercinler yolluyorum size buralardan, hayatiniza sevgi, mutluluk ve huzur versin diye. Birlikte en güzel günleri, en neseli anlari ve sevginin doruklarini yasayin. Mutluluklar dilerim

Birlesen elleriniz ve kalpleriniz birbirinden hiç ayrilmasin. Bir hayati tüm güzellikleriyle paylasmaniz dilegimle… Mutluluklar!

Bir bütün olusturdugunuz bugün birlesen elleriniz ve kalpleriniz birbirinden hiç ayrilmasin ve her zaman sevgi dolu baksin gözleriniz birbirine... Zaman çok kisa, yasam boyu birliktelige adim attiginiz su andan itibaren birbirinizin kalbini kirmamaya ve hep sevgi dolu olmaya özen gösterin. Bir hayati tüm güzellikleriyle paylasmaniz dilegimle. Mutluluklar

Sevginizi ölümsüzleştirmeye doğru attığınız bu adımda sevginizin hep ilk anki gibi taze kalması ve mutlu olmanız dileğimle

Bir ask gülümsemeyle baslar, öpücükle devam eder ve bir nikâhla ölümsüzleşir. Sevginizi ölümsüzleştirmeye doğru attığınız bu adımda, askınızın hep ilk günkü gibi taze kalmasını ve mutlu olmanızı diliyorum. Elleriniz birbirinden hiç ayrılmasın!

Her gününüz birbirinizi daha çok severek ve birbirinize daha çok baglanarak geçsin. Hayat boyu mutlu ve huzurlu yasayin! Yuvanizdan sevgi eksik olmasin.

Paylastikça çogalan tek sey sevgidir, evlilik gibi bir noktayla ebedilestirdiginiz sevginizin hep çogalmasini dileriz... Yasaminiz boyunca günes hep önünüzde olsun ki gölgeler ardinizda kalsin. Ömür boyu mutluluklar dilerim.

Bir bütün oluşturduğunuz bugün birlesen elleriniz ve kalpleriniz birbirinden hiç ayrılmasın ve her zaman sevgi dolu baksın gözleriniz birbirine... Zaman çok kısa, yasam boyu birlikteliğe adım attığınız su andan itibaren birbirinizin kalbini kırmamaya ve hep sevgi dolu olmaya özen gösterin. Bir hayati tüm güzellikleriyle paylaşmanız dileğimle? Mutluluklar!