One Direction Grup Üyelerinin Hayatı

Konusu 'Resim Bölümü' forumundadır ve Yavuz tarafından 19 Eylül 2012 başlatılmıştır.

1. One Direction Grup Üyeleri Hakkında

One Direction Grup Üyelerinin Hayatı

One Direction 1D gurubu toplam beş üyeden oluşmuştur. Gurp üyeleri birbirine yakın yaşta genç müzisyenlerdir. İngilterede kurulan gurup yeni nesil gençlerin hayranlığını kısa sürede kazanmışlardır. One Direction müzik gurubu üyelerinin her yaptıkları hit olmaktadır. İnternette geniş bir fan kitleleri vardır. Üyelerin kısaca hayatı şöyledir;

Niall Horan

Niall James Horan 13 Eylül 1993, Mullingar'da doğdu. Annesi Maura Gallagher ve babası Bobby Horan'ın en küçük çocuğudur. Greg adında bir abisi var. Ebeveynleri o beş yaşındayken ayrıldı. Abisi ile birlikte birkaç yıl boyunca dönüşümlü olarak anne ve babalarında kaldıktan sonra Mullingar'da yaşayan babalarının evinde kalmaya karar verdiler. Annesi tekrar evlendi ve County Longfaord'da eşi Chris ile yaşıyor.

Zain Malik

Zain Javadd Malik 12 Ocak 1993, Bradford'da doğdu. Babası Pakistanlı Yaser Malik ve İngiliz anne Tricia Malik'in çocuğudur. Malik'in üç kız kardeşi var Doniya, Waliyha ve Safaa. Bradford'un East Bowling tarafında büyüdü. İlk okulda Lower Fields'a ve lisede Tong High School'a gitti. Zayn küçüklüğünü "Küçükken başa çıkılması zor biriydim. Biraz hiperaktiftim ki annem bile beni çocuk arabasında gezdirirdi." diye anlatıyor. Annesi de Zayn'i "Zayn bilgisayar başında şarkılara saatlerce eşlik ederdi." diye anlatyor.

Liam Payne

Liam James Payne 29 Ağustos 1993, West Midlands'da doğdu. Babası Geoff ve annesi Karen'ın tek oğludur, Ruth ve Nicola adında iki ablası vardır. Dört yaşındayken böbreğinde bir yara olduğunu ve disfaksiyonel olduğunu öğrendi. Acı ile başa çıkmak için günde sabah ve akşam 32 tane iğne alıyordu. Liam, tek böbreği olduğu için kız arkadaşının onu terk ettiğini söylüyor. Okul hayatı için kendine "Okuldaki haylaz çocuk" diyor.

Hery Styles

Harold Edward Styles 1 Şubat 1994, Cheshire İngiltere'de doğdu. Annesi Anne Cox'un ve babası Des Styles'ın çocuğudur. Adı Gemma olan kendisinden büyük bir kız kardeşi var. Ailesi o yedi yaşındayken boşandı. Annesi tekrardan Robin Twist'le evlendi. Styles annesinin Twist'le evlenmesinden memnun olduğunu söylüyor. Styles bir çocuk olarak da şarkı söylemeyi severdi. Eskiden White Escimo adlı bir grubun baş solistliğini yapardı. Grupta Harry ile birlikte Haydn Morris, Nick Clough ve Will Sweeny vardı. Sonradan "Battle Of Bands" adlı bir yarışmaya katıldılar ve kazandılar.

Louis Tomlinson

Louis William Tomlinson 24 Aralık 1991 Doncaster İngiltere'de doğmuştur. Annesinin adı Johanna, babasının adı Troy'dur. 2000'de anne ve babası boşandı. Daha sonra üvey babasının adını aldı. Bu nedenle Fat Friends adlı bir play'de oynadıktan sonra oyunculuk okuluna gitti. Louis'in If I Had You adlı bir dizide küçük rolleri oldu ve BBC'nin Waterloo Road dizisinde. Louis okulda pek iyi bir öğrenci deiğildi ama sınıfları geçti. Bunun hakkında "Eğlenmekle fazla meşguldum" diyor.

2. Cevap: One Direction Grup Üyelerinin Hayatı

Hastasıyım yaaa off ölürüm ben