One Direction Louis Tomlinson Hayatı

Konusu 'Hayat hikayeleri' forumundadır ve webkolik tarafından 19 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

1. webkolik

webkolik Süper moderatör Yönetici

Louis Tomlinson Hayatı

One Direction Louis William Tomlinson biyografisi

24 Aralık 1991 yılı Doncaster doğumlu olan İngiliz şarkıcı Louis William Tomlinson İngiliz-İrlandalı erkeklerden oluşan One Direction grubunun bir üyesi. Babasının adı Mark, Annesinin adı Jay'dır. Louis Tomlinson'ın Dört kız kardeşi var.Kardeşlerinin isimleri şöyle, Charlotte (lottie), Félicité ve ikizler Daisy ile Phoebe'dir.

Louis Tomlinson Barnsley oyunculuk okuluna gitti. If I Had You ve Waterloo Road'da rol aldı. Daha sonra Hall Cross Schoola gitti.

Louis, 2010'da X Factor'un 7. sezon seçmelerine katıldı. Yarışmaya "Hey There Delilah" şarkısı ile katılan Louis, 3 geçer oyu alsa da Bootcamp onu reddetti. Fakat Nicole Scherzinger önerisi ile kurulan One Direction grubuna dahil oldu ve X Factor yarışmasına böylece devam etti.

One Direction yarışmayı üçüncülükle bitirdi. One Direction ile 5 single ve 1 stüdyo albümüne (Up All Night) imza atmıştır. Şu an One Direction grubu ile müzik hayatına devam etmektedir. One Direction Louis Tomlinson gruptan Harry Styles ile birlikte yaşamaktadır. (vikipedi)

2. Cevap: One Direction Louis Tomlinson Hayatı

şimdi ben louısı çok ama çok seviyorum onu görmem için ne yapabilirimmm :(

3. louis tomlinson

ben louisi çok seviyorm ama göremem sadece onun fotoğrafları ve şakalrıyla avunabilirim ama onu göremem.

4. Cevap: One Direction Louis Tomlinson Hayatı

neden bu kadar seviliyor anlamıyorum

5. Cevap: One Direction Louis Tomlinson

seni yerim ben AŞKIMM <3 <3

6. Cevap: One Direction Louis Tomlinson Hayatı

louis cok tatlisin ve yakisiklisin seni cok seviyorum birtanem<3<3

7. Cevap: One Direction Louis Tomlinson Hayatı

ben en çok louis i seviyorum eğer projem de seçilirse one direction grubuyla tanışabilirim I love one direction and I love love louis tomlinson

8. Cevap: One Direction Louis Tomlinson Hayatı

luois benim aşkım

9. Cevap: One Direction Louis Tomlinson Hayatı

louis is verry handsome. Ilove you Louise and Ilove you ONE DİRECTİON .

Ilove them all seperately...... I would die for them.... :D

10. Cevap: One Direction Louis Tomlinson Hayatı

ben louis'i o kadar çok seviyorum ki onun için herşeyimi veririm ama eleanor anu para için seviyo eleanor'a çatıdan atla desek atlamaz çunku onu para için seviyo ama ben onun çatıdan atlarım ben onun için sevgilimi terkettim canım yanmadı ama ben eleanor ile louis'i ne zaman elele görsem her zaman canım yandı benim louis hissettiklerim çok gerçekçi ben her gece louis ile elesnor acaba tahmin ettiğim şeyimi yapıyolar diyorum hayal kuruyorum hep ama benim için louis in hayali bile güzel seni seviyorum canımda bile çok seni sevmekten asla vazgeçmiyecem eğer eleanor ile mutluysa onunla olsun onu üzülmesini istemem ben onun acısını çekerim ama benim tek istediğim onun mutlu olması ben onu birkez görmek istiyorum ve ona sarılmak bu yazdıklarımda çok ciddiyim eğer yalan söylediğimi düşünüyosanız bu sizin düşünceniz ben bunları yalan olmadığını biliyorum ve bunu benim bilmem yeterli ama inananlara teşekür ederim keşke bu yazdığım mı louis te okusa seni seviyorum louis

11. Cevap: One Direction Louis Tomlinson Hayatı

louissss seni çook seviyorummm <3 <3 <3 <3 <3 <3

12. Cevap: One Direction Louis Tomlinson Hayatı

anlamıyom siz ne için bu kadar tatlısınız yaha allah sizi özene bözene yaratmış yerim seni aşkımmmm <3 <3 <3 <3 <3

13. Cevap: One Direction Louis Tomlinson Hayatı

Ben louis i kendi gözlerimle gördüm ve yanağından öptüm

14. Cevap: One Direction Louis Tomlinson Hayatı

louıs benimmkimseye yaretmemmmmmmmm :/

15. Cevap: One Direction Louis Tomlinson Hayatı

louis benim

16. Cevap: One Direction Louis Tomlinson Hayatı

louis seni çok srviyorum çok tatlı ve yakışıklısın :)

17. Cevap: One Direction Louis Tomlinson Hayatı

ben louısı yerim benim aşkım o I love louıs I love one dırectıon

18. Cevap: One Direction Louis Tomlinson Hayatı

seni seviyorum louis<3 aşkım

19. Cevap: One Direction Louis Tomlinson Hayatı

eger bu sene karnem güzel gelirse annem beni konserine gondericek

20. Cevap: One Direction Louis Tomlinson Hayatı

allahım ne yakışıklılık böyle ben oraya gittim imza aldım ve onunla konuştum lois le hemde beni cok sevdiler....