Öpücüklü Günaydın Mesajları

Konusu 'Kutlama Mesajları' forumundadır ve Lavinia tarafından 7 Eylül 2012 başlatılmıştır.

1. Öpücüklü Günaydın sözleri

Bir öpücük göderiyorum sevgilim hadi kalk uyan, bir nefes kadar yanındayım ellerini tutuyorum, sana sarılıyorum sevgilim, günaydın.

Dünyanın En Talı En Güzel insanına ve böyle güzel bir insan sahip olduğum için çok şanslıyım seni seviyorum Biricik Askim
    Kocaman öpüyorum, GÜNAYDIN

Aç gözlerini rüyadan sonra ilk beni gör herşeyden önce al bu tatlı buse sanadır sana günaydın canım

Senin Yanında Çabuk Geçti Saatler Sensiz Geçmek Bilmedi Günler Anladımki Sen Hayatımın Bir Parçası Gönlümün Yarısısın Günaydın Aşkım

Günaydın yüreğime yağmur gibi yağan gece mi yıldız yıldız bezeyen karanlığımı dolunay gibi aydınlatan günaydın

Bugün de seni düşünerek uyandım. Güneşe söyledim en parlak ışıklarını senin üstünde toplasın. Dünyanın en güzel güllerini topladım. gül yapraklarını yatağına döktüm. elimde en güzel kırmızı gül suan yanağına bir öpücük konduruyorum. Kulagına sabahların belki en iyi sözünü fısıldıyorum. GÜNAYDIN AŞKIM