Outlook Aç

Konusu 'Web rehberi' forumundadır ve Yavuz tarafından 28 Mart 2013 başlatılmıştır.

1. Outlook Açılmıyor Outlook Açma Nasıl

Outlook Aç Kaydol Outlook Hesap Aç​

Outlook Windows işletim sistemi içerisinde ofis programlarına dahil edilmiş bir mesajlaşma uygulamasıdır. Windows işletim sistemi kullanan her paketin içerisinde ücretsiz olarak kuruludur. Kullanıma başladıktan sonra başlat menüsü ofis programlarından Outlook Açıp yeni bir mail adresi oluştura bilir, yada eski mesaj adresinizi kullanarak Windows Outlook eklentisini aktifleştirebilirsiniz.

Outlook mail uygulamasının açılmaması veya mesajlara ulaşamama durumu genel olarak sahte işletim sistemlerinde gözlemlenen bir durumdur. Bu yüzden mümkünse lisanslı Windows kullanmaya ve sürekli güncel tutmaya gayret göstermelisiniz. Outlook çalışmama ve arıza durumlarında Windows Update yolu ile yada internetten Outlook temel parçalarını sisteminize indirip güncelleyerek sorunu giderebilirsiniz. Eğer virüs veya sistem dosyası kayıplarından yaşanan bir sorun oluşmuşsa, bilgisayarınızı güvenli modda açıp, güvenilir bir tarihe sistemi geri yüklemelisiniz. Msn mail sayfasını Outlook görünümüne taşıması ile Outlook son günlerde daha popüler hale gelmiştir.
    ywx@webokur​