Özel Günaydın Mesajları

Konusu 'Kutlama Mesajları' forumundadır ve Lavinia tarafından 14 Eylül 2012 başlatılmıştır.

1. Sevgiliye Özel Günaydın Mesajları

En güzel Özel Günaydın Mesajları

Arkadaşlarınıza veya sevgilinize gönderebileceğiniz güzel günaydın mesajları..

Günaydın yüreğime yağmur gibi yağan gece mi yıldız yıldız bezeyen karanlığımı dolunay gibi aydınlatan günaydın.

Yaşanacak bütün senelerin üstünde Adın, Bütün Günlerin üstünde ise gözlerin yazılı sevgilim Günaydın Olsun Sana.

Günaydın bahar kokulum, kır çiçeğim nefesim, gözüm... her şeyim günaydın günaydın

Sabahın Kor Güneşi Vursun Suratına öpsün güneş seni benim yerime usulca, gözlerini açtığında ben olayım gözlerinde ben olayım odanın her yerinde günaydın sevgilim.

Hayat sunulan zaman yaşamaktır. Her insan yaşamak ister ama engel olan yine hayattır. Çok mutlu yaşayan yoktur ama yaşamak en büyük mutluluktur… En güzel rüyandan mutluluklara uyanman dileğiyle günaydın

Günaydın sevgilerin en güzeli ve en tatlısı. Günaydın günümün ışığı ve neşe kaynağı. Günaydın kalbimi esir alan sevgili. Günaydın düşlerimin kaynağı. Günaydın sevincim ve kaderim. Günaydın herşeyim.

Bir Rüyanın Gerçeğe Dönüştüğü En Tatlı halisin Sevgilim Günaydın.

Yaşanacak bütün senelerin üstünde Adın, Bütün Günlerin üstünde ise gözlerin yazılı sevgilim Günaydın Olsun Sana.

Senin yanında çabucak geçiyor saatler, sensiz geçmek bilmiyor günler. Anladımki sen hayatımın en önemli bir parçası gönlümün yarısısın, günaydın aşkım

Gözlerin, Bugüne öyle bir aç ki herşey istedipğin gibi gitsin bebeğim Günaydın.