Pınar Altuğ yeni saç rengi nedir?

Konusu 'Kadının Not Defteri' forumundadır ve Elif tarafından 25 Mart 2012 başlatılmıştır.

1. Elif

Elif Yönetici Admin

Pınar Altuğ yeni saç renginin ismi

Çocuklar Duymasın Meltem Pınar Altuğ'un saç rengi bu yıla damgasını vuracak.Pınar Altuğ saç boyasını soranlara Kuaförü biliyor cevapını veriyor.Pınar Altuğ'un canlandırdığı Meltem'in saç rengi sıcak çikolata kahvesi .

Pınar Altuğ'un saç rengi 2012

2. Cevap: Pnar Altuğ yeni saç rengi nedir?

Sac rengi güzel'de oda yaslandi Ben gibi biraz:)

3. Cevap: Pınar Altuğ yeni saç rengi nedir?

Evet güzel bir renk fakat zemini açık renk ise zamanla bu renk bakıra dönüşüyor.Koyu renk saçlarda ise açıcı kullanmadan uygulanması gerekir diye biliyorum.

4. Elif

Elif Yönetici Admin

Cevap: Pınar Altuğ yeni saç rengi nedir?

Hürremin saç rengi geçtiğimiz yıl çok konuşuldu ancak ben cesaret edip değiştiremedim ayrıca çok da sevmedim.. Bu saç rengini düşünüyorum fakat açık zemin üzerine gitmez diyorsun Berrak .Kararsız kaldım şimdine olacak :)

5. Cevap: Pınar Altuğ yeni saç rengi nedir?

Tam olarak öyle değil gidecektir ama renk oturana kadar birkaç boya ister.Çünkü zemin açık olunca akıyor üsttek boya her ne kadar kuaförler akmaz desede... :)

6. Elif

Elif Yönetici Admin

Cevap: Pınar Altuğ yeni saç rengi nedir?

Evet haklısın ama renk çok hoş görünüyor Pınar Altuğ'a da yakışmış. Denemek isterim en azından yaza kadar bu rengi kullanabilirim.Yaın da gölgelerle biraz farklılık hoş olur:)