Pırlantadan hoşlanan kadınlara

Konusu 'Neler Moda' forumundadır ve Elif tarafından 7 Şubat 2013 başlatılmıştır.

1. Elif

Elif Yönetici Admin

Bütün kadınlar pırlantadan hoşlanır..Doğruluğu tartışılır bir söz. Ancak ben pırıltıyı seviyorum diyorsanız işte size Van Cleef & Arpels'den parıltılı bir saat modeli..

Van Cleef & Arpels, Extraordinarie adını verdiği koleksiyon ile alışılmışın dışında sıradışı bir koleksiyonla kadınlara yeni parçalar sunuyor.Bir sanat harikası görünümünde tasarlanan bu saat rengarenk stiliyle dikkatleri çekiyor.
    Bu saatler el emeği yapımı olduğu için çok nadir olmasıyla birlikte, kullanılan malzemesiyle de bayağı değerli parçalar.

Kuğu, Lotus çiçeği, zambak gibi doğadan figürlerin yer aldığı bir birinden farklı ve zarif bu saatler, pırlantalarla değerine değer katıyor. Kadranların etrafında bulunan semboller göz alıcı ve ışıltılı pırlantalarla süslenmiş. Pırlanta ve parıltıdan hoşlanan kadınlar için favori saatler iddalı görünüyor ne dersiniz?

2. Cevap: Pırlantadan hoşlanan kadınlara

Pırlantayı seviyorum :rolleyes: fakat saatte pek hoşlanmam.Saat benim için daha maskülen tarz ve büyük olmalı... :cool: