Pişmanlık Sözleri 2014

Konusu 'Kutlama Mesajları' forumundadır ve webkolik tarafından 21 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. webkolik

webkolik Süper moderatör Yönetici

Pişmanlık Sözleri yeni Facebook 2014 Pişmanlık Sözleri 2014 Kısa

Sizlere bu başlıkta 2014 Pişmanlık Sözleri yayınladık.Buradaki farklı olan Pişmanlık Sözleri 2014 facebook da paylaşabilirsiniz.

İşte En Güzel Pişmanlık Sözleri 2014

Bir gece ay bana sordu NEDEN seni ağlatan biriyle berabersin Aya baktım ve dedimki sen hiç gökyüzünden vazgeçebilirmisin

Alsalarda şu yaşla dolu gözlerimi yerlerinden Çalsalarda haberim olmadan seni kalbimden Eğer unutacaksa bu can çıkmasın bedenimden Ölürsem söyleyin mezarıma gelmesin o sevmeyi bilmeyen

Sana o kadar kırgınım ki, seni bin parçaya bölsem yetmez Ama kaybolacak bir parçanada gönlüm elvermez

Bütün insanları sevebilirdim, sevmeye senden başlamasaydım

Yürüdüğün yollardan geçebilirsin bir daha fakat anılardan,ASLA!

Bunca acıyı çekmez hiç kimse ve bunca ölümden kolay dönülmez bu kadar sevmeyince

Öyle kolay değil benden kurtulman webokur.net hesabım bitmedi daha seninle, öcümü almazsam haram yaşamak, hesabım bitmedi daha seninle

Ama Ben Seni İçimde Öldürmeye Kıyamadım

Başarabilseydim İncitecektim Seni
    İncinmişliğimin Verdiği Cahil Cesaretle

Ne Var Ne Yok Sayıp Dökecektim Karşına Geçip
    Kendimi Hayrete Düşürürcesine Birer Tokat Gibi Vuracaktım Hiç Kullanmadığım O Ağır Lafları

Kıracaktım Seni Binbir Parçaya Ayırana Kadar

Duvardan Duvara Fırlatacaktım Sevgi Diye Önüme Sunduğun Hastalıklı Duygularını
    Ama Ben Seni İncitmeye De Kıyamadım
    Elimden Gelseydi Unutacaktım Seni

Gözlerimden Silecektim Hayalini Ve Dilimden Adını
    Duman Duman Atacaktım Seni Bu Şehirdeki Tüm Bacalardan;
    Ama Soluduğum Havaya Karışıp Yine Dolacaktın Ciğerlerime
    Onlarca Damla Döküp Göz Pınarlarımdan Akıtacaktım Seni Sevgimin Atığı Diye Ama Islaklığın Kalacaktı Elmacık Kemiklerimde
    Bu Kez De Tenimin Tuzuna Karışacaktın

“Sözümü Tutacağım ,Adını Anmayacağım” Nağmelerini Dinleyip Neyi Unutacağımı Unutacaktım Seni Unutayım Derken

Zaten Ben Seni Unutmaya Da Kıyamadım

Ne Kadar Çabuk Geldi Ayrılık

Oysa Daha Yeni Başlamıştık Birbirimize Ayak Uydurmaya,
    Daha Doğrusu Ayak Uyduramamaya
    Nedensizliklerin İç Çekişlerini Dinlerken Vedalar Bozdu Suskunluğumuzu
    Bana Mıydı Kızgınlığın Yoksa Kendine Mi Anlamadım
    Kaçar Gibi Veda Ettin
    Oysa Ben Seni Sevmelere Doyamadım!!!

Dünyanı tersine döndüreceğim, senide canından bezdireceğim, yaktığın ateşi söndüreceğim ,hesabım bitmedi daha seninle

Bugün yeni bir meyhane keşfettim mezarlığın tam karşısında beni ararda bulamassan ya meyhanedeyim ya da tam karşısında

Seven Ben Sevilen Sen Ağlayan Ben Ağlatan Yine Sen!!!

Nic£ d£LikanLıLar g0rdük kolunda Kız ceßind£ £man£t arkasında sürü Raconu kaHpeLik yürüyüşü sahtelik , kaLßi var yüreği y0k

KâhpéLiq lKoymâz lBizé lBizim GönuLLérimiz lKâhpé DéiL Âmâ Bizi Unutâni Bizdé Unuturuz lKâhpéCé

Usturama Jileti TakarımGövdeme Derin FaçaLar Atarım İstersen KraL Ol Farketmez Senide Mermi Manyağı Yaparım!

ParçaLanmı$ Vücudum Olmu$ ßir Ses UzakLa$ Kızım ߀nden Git Kahbele$ Sana DeqiL Seni Sevdiğim İcin ßana Lanet oLsun

Ortamın ßittiği Yerde ßiz ßaşLarız Şeklimiz İçin Yaşar Tarzımız İçin Ölürüz

Ben Günahkarım çekerim Tineri BaLiyi sigarayıAtarım Kendimi Bir BoşLuğun İçineBen Günahkarım Sen Vefasızsın Sen Acımasızsın
    Öldürecektim Seni
    İncitecektim Seni
    Unutacaktım Seni
    Ama Lanet Olsun!!!

SADECE OZUR DILEMEK ISTEMISTIM YAPAMADIM SACMA GURURUMA YENILDIM AMA SESSIZCE CEKIP GITMENE DE DAYANAMADIM BENI AFFET OLUR MU? COK UZGUNUM!