Racon Rajon Sözler

Konusu 'Karışık Sözler' forumundadır ve webkolik tarafından 16 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. webkolik

webkolik Süper moderatör Yönetici

Racon Rajon Sözler kısaca ve hoş güzel etkileyici.
    Mafya kapak sözleri.

Muhakak duymuşsunuzdur bizim ülkemizde racon kesmek diye bir tabir kullanılır. işte aşağıdaki sözler racon kesmek isteyenlere göre sözlerdir. Bu tarz insanların toplum içerisinde kendine özgü ve kendisinin koyduğu kurallar bulunmaktadır. Ayrıca hava atmak için gençler de bu sözleri kullanır. Facebook ve diğer sosyal medya hesaplarında paylaşarak egolarını göstermeye çalışır. Aynı zamanda da bir üstünlük göstergesi olarak da kullanılır bu sözler.

Düşmanımız artmış demek ki zamanında değersizlere çok iyi dost olmuşuz

Beş para edermi varlığın ! Yokluğun beni acıtsın , alem affetsin seni . Ben affetmem . Nerde Unuttuysan Beni Orda Kal !.

Seni ben kendime kader saymıştım ; Ugruna herşeyi göze almıştım. Yüreğin taştanmış çok geç anladım. Bir damla göz yaşı DEĞMEZMİŞ SANA!

Bizim Fakirlikten Kesemediğimiz Kirli Sakallarımız Şimdi Zengin Çocuklarına İmaj olmuş

Mafyada Silahımı Karakolda Resmimi Ceza Evinde İsmimi Bu Alemde Tesbihimi Bıraktım Ama Seni Asla Bırkamadım.

Derdi Olanın Derdini Dinleriz, Dert Çıkaranın Derdi Oluruz.
    Dalımızı Kıranın Ağacını Kökünden Sökeriz.
    Milletin Etiket Olduğu Yerde Fiyatı Biz Koyarız.

İstersem bir adamı beyde yaparım, paşada. ve istersem bir adama dünyayı zindanda ederim. Biz nabza göre şerbet verenlerdeniz. Laf kulağıma gelirse, laf getirenin kulağını keser, lafı çıkartana yediririm..

ben seninle toğrağa girerim diyenleri çok gördüm ben öyle diyenleri toğrağa hep yanlız göndüm.

Ya tam severim yada tek kalemde silerim tarihi ben yazdım tarihdende ben silerim