Romantik sevgililer günü mesajları

Konusu 'Kutlama Mesajları' forumundadır ve Burcu tarafından 12 Şubat 2013 başlatılmıştır.

1. romantik sözler, Sevgililer günü mesajları

14 Şubat sevgililer gününe sadece bir kaç gün kaldı. Sevdiğinize en romantik sevgi sözlerini siz yazın. İşte birbirinden muhteşem sevgi mesajları..

Göz kaptırdığım renkten, kulak verdiğim sesten, affet senden habersiz aldığım her nefesten..

Senin neler yaşadığını bilemem sevgilim Ama yaşayacaklarına ortak olabilirim. Seni seviyorum

Kokunla sesinle, dokunuşunla... Aslında sadece varlığınla bile huzur verebiliyorsun.

Sen daha benim, senin için neler yapabileceğimi görmedin. Seni daha çok sevebilirim mesela.

Gözlerime bak sevgilim herşeyi anlatıyor.

Seni sevdiğim kadar yaşasam ölümsüzlüğün adı aşk olurdu ''BİRTANEM''

Kendini ne zaman yalnız hissedersen elini yüreğine koy. Ben hep oradayım sevgilim..

Ne göz kıyar sana bakmaya, Ne dil yeter seni anlatmaya, Ne ellerim dayanır sana dokunmaya, Ne kollarım uzanır seni sarmaya Hiç ömür yeter mi?
    Bir sen daha bulmaya..

Gözlerin ırmak, kirpiklerin köprü olsun. Ben üzerinden geçerken ipler kopsun, düştüğüm o yer dudakların olsun.

Sen güneşin doğduğu, karanlığın bittiği yerdesin. Sen hep kalbimde yatan tek sevdiğimsin..

Kalpte yara gözde yaş hayat budur aşkım..

Kül olmuş ateş hiç yanar mı? Buz tutmuş su akar mı? Sevgilim Bu gözler seni sevdi başkasına bakar mı?

Usulca kapat gözlerini sevgilim sessizce, bir şarkı mırıldan gecenin ayazından..
    -Soğuk üşütmez.
    Çünkü yüreğimdeki sevgi ısıtır seni..

Yedi ayrı iklimden yedi çesit arı getirseler yedi çesit arı yedi ayrı çiçeği dolaşsa yedi ayrı çiçekten bal yapsa senin kadar tatlı olamaz..:eek: sevgililer günümüz kutlu olsun sevgilim.