Rüyada Araba Görmek

Konusu 'Dini rüya tabirleri' forumundadır ve Yavuz tarafından 13 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. Rüyada Araba Görmek Ne Demek Ne Anlama Gelir

Rüyada araba otomobil görmek ve rüyada arabaya bindiğini yada sürdüğünü görmek ile bir kimsenin rüyasında bir şekilde otomobil araç kullandığını görmesi hakkında işaretlerine göre farklı yorumar bulunmaktadır. Rüya sahibinin rüyasında arabaya bindiğini görmesi makam ve mevki sahibi olacağına işaret etmektedir. Eğer rüyasında arabadan iniyorsa makamını kaybedebileceğine işaret ettiği söylenmiştir. Bunların dışında rüyasında kaza yapmış bir araç görmüşse kısa da olsa şerefli bir şeye ulaşacağına delalet eder.

Bir kimsenin rüyasında yüklenmiş bir araç görmesi, yapacağı her hangi bir işte cesaretleneceğine, taşımacılık yapan bir otomobil görmesi ise ticaretle ilgili bir yolculuk yapabileceğine yorumlanmaktadır. Rüyada kaza yapmış ve yuvarlanış bir araç görmek bir işte kısa süreli bir itibarınız olacağına, kaza yapan aracın altında kaldığını görmek ise yakında gelecek bir mirasa işaret eder diye söylenmiştir. Ayrıca rüyada bir aracın peşinden koştuğunu görmek ise uzun süre işsiz kalabileceğinize, rüyada araç kullandığını görmek de halk tarafından sevilen başarılı bir yönetici olduğunuza işaret etmektedir. Ayrıca rüyada araba kullandığınızı görmek hatalardan dolayı bazı sorunlar ile karşılaşacağınıza delalet etmektedir.

Genel olarak bir kimsenin rüyasında araba görmesi işaret ettiği rumuz bakımından hayırlı olduğu söylenmiştir. Çünkü araba güncel hayatta işimizi kolaylaştıran ve işimize güç katan bir araç konumundadır. Rüyada araba görmek işlerimizde destek alıp güç kazanacağımıza işaret eder. Hayırlı bir rüyadır.

2. Elif

Elif Yönetici Admin

Cevap: Rüyada Araba Görmek

Rüyamda araba gördüğüm zaman bana hiç iyi gelmiyor, hastalanıyorum. Ama şöyle bir gerçek var uyanıkken araba çok iyi geliyor..:)

3. Cevap: Rüyada Araba Görmek

rüyalar içindeki rumuzlara göre çok farklı yorumlar kazanabiliyor... ben arabaları sadece f1 de gördüğüm zaman iyi geliyor :) son bir aydır yol çalışmalarından trafik çekilmez oldu Bursa'da :(