Rüyada Başbakanı Görmek

Konusu 'Dini rüya tabirleri' kategorisindedir ve Elif tarafından 1 Mart 2013 başlatılmıştır.

1. Elif Aktif Üye Özel üye

Rüyada Başbakan Görmek, Rüyada Başbakanı Gördüm, Rüyada Başbakanın elini sıkmak, Rüyada Başbakanla Görüşmek ne demektir,

Başbakan rüya tabirine geçmeden önce önce sıkıntılı olduğum bir dönemde hiç aklımda yokken rüyamda başbakanımızı gördüm. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'la aynı asansörde yukarı çıkıyorduk. Eşi ile birlikte evime teşrif ediyorlardı. Rüyanın detaylarını unuttum ama o dönem rüya tabirler kitabına baktığımda yorumu çok çok güzeldi. Bakalım rüyada başbakanı görmek onunla görüşmek, konuşmak ne anlama geliyor.

Rüyada başbakanı görmek izzet, güç ve maksada erişmeye işaret eder. Ayrıca hayır ve esenlik, nimet, mutluluk ve itibar olarak da tabir edilir.

Rüyada başbakanın kendisine bir şey danıştığını görmek, ehil kimse için üst düzey bir makamda danışmanlığa getirilmeye işarettir.
    Bu rüya aynı zamanda başbakanın halkın ne düşündüğünü önemsediğini gösterir.
    Rüyada başbakan tarafından başbakanlık makamında kabul edildiğini görmek, hayır ve itibara delalet eder.

Rüyada başbakanın bir yere geldiğini görmek, oraya gelecek bir devlet hizmetine veya yaklaşan seçimlere işaret eder.
    Başbakanın kendi evine misafir olduğunu görmek, devletten bir fayda görmeye ya da başbakanın halkın desteğini arkasında görme arzusuna işarettir.

Devletten bir beklentisi olan kimsenin, rüyada başbakan görmesi, arzu ettiği şeyin gerçekleşmesine işarettir.
    Başbakanın yüksek bir yere çıktığını görmek, ülkenin onun yönetiminde kalkınıp güçlenmesine ve iktidarının uzun olmasına, yüksek bir yerden aşağıya indiğini görmek, işlerin bozulmasına, başbakanın itibar kaybederek iktidardan uzaklaşmasına işarettir.

Sayfayı Paylaş