Seni Seviyorum Sözleri 2013

Konusu 'Kutlama Mesajları' forumundadır ve webkolik tarafından 17 Şubat 2013 başlatılmıştır.

1. webkolik

webkolik Süper moderatör Yönetici

Yeni Seni Seviyorum Aşk Sözleri, 2013 En güzel Seni Seviyorum Sözleri

Aşkınıza en güzel seni seviyorum mesajları, kısa sevgi sözleri, etkileyici seni seviyorum sözleri.
    Ben seni unutmak için sevseydim sana olan tutkunluğumu kalbime değil zamanla kaybolan buğulu camlara yazardım.

Aşk nedir,bilmiyorsan gecelere sor,şu sapsarı yüzlere,şu kupkuru dudaklara sor.Seni ne kadar sevdiğimi anla.

Gökyüzünde bütün yıldızları toplasan birtek sen etmez,ama bir tek sen hepsine bedelsin.

Sen benim hayatımda olduğun sürece,kimse sana rakip olamaz sen de kimseye rakip olamazsın.Çünkü sen benim için daima teksin.

Eğer geceler seni düşündüğüm kadar uzun olsaydı asla sabah olmazdı..

Seni bende,beni sende arıyorlar,Beni senden,seni benden tanıyorlar, Bir birim gibiyiz tümünün gözünde,Yarımlarımızı bütün sanıyorlar.

Dilesem rüzgara kokunu getirir mi bana, aşkımı anlatsam kuşlara gelip anlatırlar mı sana, yalvarsam Allaha kavuştururmu seni bana, özledim seni desem inanırmısın bana..

Sen, yapraklarımı titreten son sevdamsın,vazgeçemediğim tek insansın, sevgilim.

Sabrım kalmadı, dertler gözyaşımda, bu hasret denizinde boğulmadan gel, sensiz isyan ettim her an dünyam kahır dünyam zindan olmadan gel!..

Hoştur bana sende gelen, Kahrında hoş lütfunda hoş, Ya gonca gül yahut diken, Kahrında hoş lütfunda hoş...

Ellerimi açıyorum ve dilimin ucundan düşmüyor sevdiğim.. Duam oldun, Kabulüm ol Hayr ile Aşk ile...
    Canımdaki her nefes hayalinle demlensin, bırak bu gönlüm varlığınla renklensin, sen benim yüreğimde yaşadıkça daima özelsin! Seni Seviyorum..

Seni sen olduğun için değil birtanem Seni bende bulduğum için seni seviyorum.

Seni seviyorum derken sana hiç yalan söylemedim, yalan söylerken da ben hiç seni seviyorum demedim..

Sevmenin acı verdiğini, her sevenin sevilmediğini bile bile.. Ama yine de bir umutla Belki seversin diye seni her daim seviyorum.

Sen gönlümün yüküsün. Omzumun değil. Sen canıma yarasın, tenime değil... Yürekte taşınan sırta ağır gelir mi?
    Uğrunda öleceğim kadar seni seviyorum..

Seni asil insanların basit sevgileri ile değil, basit insanların asil sevgileriyle seviyorum aşkım.

Yokluğun diye bir şey yok bende, ben seni sonsuzluk kadar çok seviyorum.

aşkın ve ruhun bende olduğu sürece seni daha çok sevmeye devam edeceğim.

Seni bir kuşun gözyaşları kadar sevdiğimi biliyor muydun? Bu sevgim sana az gelecek ama, bilmediğin bir şey var.Kuşlar ağladığı zaman ölürler.

Seni seviyorum! seni seviyorum! seni seviyorum! bak ne kadar seni seviyorum bak..ahh birde yüzüne söyleyebilsem..

Sevdiğimi bir ok gibi kalbime saplayacak kadar cesurum ama söküp atamayacak kadar korkak..Saplanmışsın kalbime bir kere sevgilim hep öyle kal.