Özel Günler Sevgililer Günü Kutlama Mesajları Kısa ve Öz 2015

Konusu 'Kutlama Mesajları' forumundadır ve Ayaz tarafından 13 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. 2015 Sevgililer günü mesajları

Yarın sevgililer günü. Bu sevgililer gününde sevgilinizi mutlu etmek için aşağıdaki kısa mesajlardan ilham alabilirsiniz ;)

Hayata niye geldim diye düşünmeye başlamıştım 19umdan sonra seninle tanışınca anladım dünyaya geliş sebebimi..

Sen çöllerde serap gibisin, engin denizlerde yakamoz gibisin, ışığım sensin, güneşim sensin... Bil ki çok özlendin... Sevgililer günün kutlu olsun!

Maviler giyer bulut olurum, yeşiller giyer bahar olurum, bakarsın bir gün beyazlar giyer senin olurum. Sevgililer günün kutlu olsun.

Seni Sevdiğim kadar ibadet etseydim ; cennette köşküm olurdu...

Rüzgarın kemanini çaldığı ve damlaların pencerene vurduğu bir gecede yatağına uzanıp hayalini kurduğun ve keşke dediğin tüm güzellikler senin olsun...

Zannetme ki gözlerim sana baktıkça bıkacak,zannetme ki ellerim ellerini tutmayacak,kapansa da gözlerim,edebiyen son sözüm seni seviyorum olucak

Dünya unutursa dönmeyi, Rüzgar unutursa esmeyi, Aşıklar unutursa sevmeyi, Belki o zaman unuturum seni

Sana doğru bir kelebek uçurdum, dağları denizleri aştı seni buldu, yanağına ufacık bir öpücük kondurdu. Hissettin mi? Sevgililer günün kutlu olsun!

Doğan her günün sabahında içimde gözlerini görebilmek aşkı olmasa, inan hiçbir şeye değmezdi yaşamak. Sevgililer günün kutlu olsun!

Sen ALLAHA dilenen dilek göklere uzanan ellerimsin.Sen gözümde süzülen yaş tek düşüncem hasretimsin.Sen yaşadığım ömür en güzel günlerimsin.Sen hergece rüyama gıren biricik aşkımsın...! SENİ SEVİYORUM

Gecenin karanIığında, güneşin ışığında, suyun damIasında, seIin coşkusunda, kimi yanımdasın kimi rüyamda, ama hep akIımdasın sakın unutma.