Sevgililer Günü Mesajları kısa ve öz

Konusu 'Kutlama Mesajları' forumundadır ve Elif tarafından 7 Şubat 2013 başlatılmıştır.

1. Elif

Elif Yönetici Admin

Kısa ve öz Sevgililer günü sözleri,

Sevgililer günü kısa aşk mesajları‎
    2013 sevgililerin günü 14 Şubat perşembe gününe bir hafta gibi kısa bir süre kaldı.Bizde sevgililere özel bu günde sevgilinize kısa ve öz biçimde sevginizi ifade etmek için en güzel aşk ve sevgi sözlerini paylaşıyoruz.

Seni tahmin edeceğin kadar değil, tahammül edemiyeceğin kadar çok seviyorum.

Seni Seviyorum, seni sevmek için binlerce nedenim var. Ama her sabah uyandığımda yaşamak için birtek nedenim sen varsın.

Aklım seni düşünüyor.Gözlerim seni arıyor.Kalbim de senin için çarpıyor.

Seni düşünüyorum sevgilim, bakışını, gülüşünü ve bana AŞKIM deyişini. Seni seviyorum.

Sevmek belki bir şeydir, ama sevildiğini bilmek çok şeydir.Seni yürekten seviyorum.

Sen Kısa hayatımın öz Aşkısın, Sen Sözlerimdeki Tek Canlısın sevgilim

Gözlerinde mutluluk, aşk, sevgiyi gördüm, canım gibi canımdan öte seviyorum seni.

Hiç kül olmuş ateş yanar mı? Buz tutan su akar mı? Bu gözler seni sevdi başkasına bakar mı? seni deliler gibi seviyorum.

Sevmek güvenmektir. Şunu unutma sevgilim insan bazen dünyanın hakimi, bazende küçücük bir kalbin eseridir. Canımdan çok seviyorum seni.

Sen ki sahra çöllerinde bir gül olsan dahi seni kurutmamak için gözyaşlarımla sulardım.

Hayatıma giren en güzel varlıksın ve hep öyle kalacaksın seni seviyorum aşkım.

Biliyor musun? Seni sen olduğun için değil, seni bende bulduğum için seni çok seviyorum.

Aşk sessiz, sevgi dilsizdir.

Ağırdır sevmeler, her yürek taşıyamaz SEVGİLİM Bir tek kalbim sensiz olamaz.

Dünya karanlık olsa bile beni aydınlatacak olan senin o gözlerin olacak.

Seni seviyorum dediğimde sana hiç yalan söylemedim, yalan söylerken de ben hiç seni seviyorum demedim.

Güç erkeğe, güzellik kadına verilir. Herşeyi yenebilen güç yalnız güzele yenilir. Seni seviyorum birtanem.

Sen ki en mükkemmel sevgiyi hak edicek kadar özel,fakat herkesin seni sevmeyi hak etmiyeceği kadar da özelsin. seni çok seviyorum aşkım sevgililer günümüz kutlu olsun..

>>> http://www.webokur.net/ask-fotograflar/2013-sevgililer-gunu-kartlari-19886/ <<<

>>> http://www.webokur.net/sevgiliye-guzel-sozler/2013-sevgililer-gunu-mesajlari-19829/ <<<

Son düzenleyen: Moderatör: 13 Şubat 2013