Sevgililer Günü Sözleri Kısa

Konusu 'Kutlama Mesajları' forumundadır ve Elif tarafından 7 Şubat 2013 başlatılmıştır.

1. Elif

Elif Yönetici Admin

14 Şubat Sevgililer Günü Sözleri Kısa

Aşk, sadece sende gerçekmiş, Seninle aşkı yaşamak hiç bir şeye değişilmezmiş. Sevgililer Günün Kutlu Olsun canım

Biliyor musun her gökkuşağının bittiği yerde bir hazine saklanırmış. Gökuşağını takip ettim inan sende bitti..En değerli hazinemsin benim, aşkımsın.

Bir demet lavanta vermek isterim sana. çiçeklerden güzelsin aslında. Gülü bir gün, seni sonsuza dek seveceğim.

Bulutlara yükledim hasretimi yolladım, sevgimden yağmurlar yağdırdım gözyaşlarımla, minik melekler gönderdim seni öpmeye.. sevgililer günümüz kutlu olsun aşkım.

Gözlerin gözlerimde, aşkın içimde ve ruhun bedenimde olduğu sürece seni sevmeye devam edeceğim. Sevgililer günün kutlu olsun! Aşkım..

Dünya bir şiir, sen en güzel dizesisin..Sevgilim.

Seni yüzünde değil de gözlerimle süzerek eksiksiz okumak isterdim ezberden..

Sanmaki gözlerım sana baktıkça bıkacak ölsemde ruhum hep seninle kalacak kapanırsa gözlerim senden önce inan; son sözüm SENİ SEVİYORUM OLACAK..

Sen küçük bir kum saati, ben sendeki bir aşk tanesine kumsuz bir sevdayım.

Sevgilim çiçekleri seviyor sevmiyor diye koparıp durma birtanem seviyorum seviyorum seviyorum..

Sen ki güneşin doğduğu, karanlığın bittiği yerdesin, sen hep kalbimdesin biricik sevgilimsin. Sevgililer günün kutlu olsun!..

sevmek daima birlikte olabilmek değildir, kimi bunu bilir kimileri bilemez ama hepsi bu tutkunun peşindedir.Yürek söyler dudak tekrarlar tutkusuz aşk yaşanmaz sevgilim.