Sevgililer Gününde Sevgiliye Yazılacak Mesajlar

Konusu 'Kutlama Mesajları' forumundadır ve Lavinia tarafından 12 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. Sevgililer Gününde Sevgiliye Yazılacak Sözler

Karşıdan karşıya geçer gibi sev beni. Önce bana, sonra bana, sonra yine bana bak. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Öğrendik ki bir tek insanın bize iyi ki varsın demesi, var olduğumuz için mutlu olmamızı sağlar. İyi ki varsın aşkım. Sevgililer günümüz kutlu olsun

Eğer gökyüzü bir parça kağıt, deniz bir şişe mürekkep olsaydı yine de sana olan duygularımı yazmaya yetmezdi. Seni o kadar çok seviyorum ki.

Öyle bir sarıl ki bana, ayrılığa yer kalmasın aramızda. Sevgililer günün kutlu olsun hayatım..

Hiç kimsenin olamayacağı kadar çok şeyimsin sen benim.

Seni sevdiğim kadar yaşasaydım; ölümsüzlüğün adını aşk koyardım. Sevgililer günün kutlu olsun bitanem

Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her çaresizliğe! Benimle uyu benimle uyan. Birlikte varalım nice yıllara.. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Seni çok seviyorum. Çünkü sen hissettiklerimin dile gelmiş halisin. Sevgililer günümüz kutlu olsun

Her gece uyumadan önce en son konuştuğum kişi olmanı seviyorum sevgilim. Sevgililer günün kutlu olsun.

Sil ağzının kenarını yine gülüşünden cennet akıyor.