Sevgilime Anlamlı Aşk Sözleri

Konusu 'Kutlama Mesajları' forumundadır ve Lavinia tarafından 27 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

1. Anlamlı Sözler Sevgiliye

Sevgiliye Aşk mesajları anlamlı

Tut ki ben bir yağmur damlasıyım, toprağa düştüm mü dağılırım Düşün ki ben bir kar tanesiyim, suya değdiğim anda eririm Anla ki sen benim canımsın, seni kaybettim mi ölürüm

Gülmek için mutlu olmayı bekleme, belki mutluluk gülüşünde saklıdır, sakın ağlayayım deme! Belki bir yerlerde senin bir tek gülüşün için yaşayan biri vardır

Sana dalgalardan kalem yaptım ve kıyıya seni seviyorum yazdım, sen de inandın degil mi? Sen delisin, seni sevmedim, sana baglandım

Gecenin karanlığındasın, güneşin ışığında, Suyun damlasında, selin coşkusunda Kimi yanımdasın kimi rüyamda Ama hep aklımdasın sakın unutma

Güneş için aydınlatmak, Kuş için uçmak, Rüzgar için esmek ne ise Benim için de seni sevmek aynisi.. SENİ SEVİYORUM.

Hani seni seviyorum derken titremek vardır ya, hani bal rengi gözlerine bakınca ağlamak vardır ya, hani bir kez olsun elin elime değince kalbimin orada attığını hissetmek vardır ya, işte budur benim için aşk

Yüreğim umulmayan yaralarla başedemezken, Bir tatlı aşk gülüşü özledi gözlerim, Ve sen hangi alemde hangi düşlerde isen gel, Çünkü gülüşünü çok özledim

Seni seviyorum deniz gözlüm ama sana söyleyemiyorum sana aşkımı böyle itiraf edebiliyorum seni seviyorum

İçim o kadar senle doldu ki… İnsanlar seni gözbebeklerimde görürler diye bakmaya korkar oldum.

Beni özlersen gökyüzüne bak Yıldızların kuyruğuna kalbimin parçaları takılı Yalnızlık seni üzerse elini kalbine koy gözlerini kapa Ruhum orada çakılı

Bir gözyaşı gibi akar giderim hayatından, sen ki o gözyaşını düşürme asla gözlerinden, gözlerin senin olsun yaşları ise benim