Sevgilime Aşk Mesajı

Konusu 'Kutlama Mesajları' forumundadır ve Lavinia tarafından 15 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

1. Sevgilime Aşk Mesajları kısa

Sevgiliye Aşk Sözleri güzel kısa

Seni ne kadar sevdiğimi bir bilsen sen de uzayı gören insanlardan biri olurdun

Gönülden gönüle attın kendini bir heves uğruna sattın sevgini her geçen yolcuya açtın kalbini artık bir hancıdan farkın kalmadı

Bir damla gözyaşın olmak isterdim yanaklarından süzülüp dudaklarından ÖPMEK İÇİN…

Ertesi gün sana kavuşmayacağım için, uyumadığım geceler var benim.

Sözlerim vardır sana sevdalı senin için yürüyorum bu hayatı, adınla haykırıyorum içimdeki sevdayı, Bu Deli Bir Sana Bağlı bebeğim…

Gözlerin gözlerimde, ellerin ellerimde, aşkın içimde ve ruhun bedenimde olduğu sürece seni çok sevmeye devam edeceğim

Güzellik gelip geçicidir, ama senin için atan bu kalbim bir ömür boyu adını haykıracak, ben seni güzelliğin için değil gözlerinden kalbinin yansımasını sevdim bahar gözlüm…

Kalbe yazılan yazı silinmiyor, sildim desende bir iz kalıyor, senden kalan anılar aklıma geldiğinde, kalbimde uyuyan dev uykudan kalkıyor.

Duydun mu sevgili? Duydun mu? "Hadi git" derken Defalarca "Seni seviyorum" dediğimi... Anladın mı? "Daha fazla durma" derken "Sensiz hayat dayanılmaz, Yapayalnız" dediğimi... Düşündün mü Sensiz aylar oldu... Seni ne kadar Sevdiğimi düşündün mü? Anlamsızca bakıp uzaklara Denizde gözlerini gördüğümde Duydun mu, anladın mı, düşündün mü sevgimizi

Sen hiç hasreti tattın mı severken , hiç ağladın mı gülerken , sen hiç sevdin mi sevilmiyorken ve hiç ayrılmak istedin mi canından çok severken

Bir gül olmak isterdim, dalımdan koptuğum an yalnız senin için kopayım ve yalnız senin avuçlarında solayım diye bir tanem

Çok sahiplenmeden seveceksin mesela. Hem her an avuçlarından kayıp gidecekmiş gibi, Hem de hep senin kalacakmış gibi…

Sen Kısa hayatımın öz Aşkısın Sen Sözlerimdeki Tek Canlısın Aşkım..

Uçurumun kenarindayim.Tutundugum tek dal sensin.Düsmekten degil ama seni kirmaktan korkuyorum