Sevgilime Aşk Sözleri

Konusu 'Kutlama Mesajları' forumundadır ve Lavinia tarafından 23 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

1. Sevgiliye Aşk Mesajları

2013 Sevgilime Aşk mesajı

Günü gece olsun diye yaşıyorum, çünkü gece hayallerime geliyorsun, seni beklemiyorum çünkü sen hep benimlesin, hayallerimde ve kalbimdesin, terk edip gitmiş olsan da, unutsan da, unutmayacağım

Sana doğru bir kelebek uçurdum dağları denizleri aştı seni buldu yanağına ufacık bir öpücük kondurdu. Hissettin mi? Sevgilim seni çok çok seviyorum

Ask kaçmaktan çok kovalamayi sever,görmekten çok özlemeyi,dokunmaktan çok düslemeyi ve ask öyle haindir ki!Nerde imkansiz varsa onu sever

Bugün aglamayi düsünüyorsan sakin yapma! Çünkü bir yerlerde senin bir tek gülüsün için yasayan biri var

Ne seni unutacak kadar zaman geçecek,ne geçen zaman seni unutmaya yetecek.Birakip gitsende unuturum sanma zaman alismayi ögretir ama unutmayi asla

İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu, hepsi gökteydi Ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim

Ağlayışım terk edip gidişine değil Ben, sensizken, senden diye sensizliğini de sevmiştim Sen, seninle, seni de sensizliğini de alıp gittin

Yıllardır sevgimin öyle çok muhafızı ve öyle çok düşmanı oldu ki inan ben seninle onları aştım. Ve inan ki seni seviyor olmak bile büyük bir nimet benim için

Seni ne kadar sevdiğimi öğrenmek istersen yere düşen yağmur damlalarını tutmaya çalış, tutabildiklerin senin sevgin tutamadıklarınsa benim sana olan sevgimdir

Bir gün hayatin bütün güzelliklerinden vazgeçip ölüme sessiz sedasız gitmek istersen yanıma gel ki sana sensiz yaşamanın sensiz olmayan ölüm olduğunu göstereyim

Bir gül olmak isterdim, dalımdan koptuğum an yalnız senin için kopayım ve yalnız senin avuçlarında solayım diye bir tanem

Bir ilk gibi yaşayacağım içimdekalan son sevgi parçasını seninle sakın ayrılmayalım aşkım ölsem bile ellerinde

Gülmek için mutlu olmayı bekleme, belki mutluluk gülüşünde saklıdır, sakın ağlayayım deme! Belki bir yerlerde senin bir tek gülüşün için yaşayan biri vardır

Dünde Bugün de Yüregin Kadar Yakindayim,Kendini Yanliz Hissetiginde Elini Yüregine Koy Ben Hep Ordayim

Seni asil insanların basit sevgileriyle değil, basit insanların asil sevgileriyle sevdim Bu güzel aşkımıza nokta koyma, sana kucak dolusu virgül getirdim

Bugün dünyayı istediğin yere boyayıpbu rengi insanlara tüm sevginle dağıt.Kendini Sevginin bir rengi diye tanıt; çünkü senin varlığın Sevgiye en büyük kanıt

Eğer geceler seni düşündüğüm kadar uzun olsaydı asla sabah olmazdı