Sevgilime Güzel Aşk Sözleri

Konusu 'Kutlama Mesajları' forumundadır ve Lavinia tarafından 24 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

1. Sevgiliye Güzel Aşk Mesajları

Sevgilime Güzel sözler

Ertesi gün sana kavuşmayacağım için, uyumadığım geceler var benim.

Gözlerin gözlerimde, ellerin ellerimde, aşkın içimde ve ruhun bedenimde olduğu sürece seni çok sevmeye devam edeceğim

Uçurumun kenarindayim.Tutundugum tek dal sensin.Düsmekten degil ama seni kirmaktan korkuyorum

Oysa “Allah sevdiğine kavuştursun.”
    diyen hiç bir dilenciyi boş geçmemiştim ben (Edip Cansever)

Ağırdır sevmelerim, her yürek taşıyamaz; büyüktür umutlarım, her omuz taşıyamaz; herşey olurda, şu kalbim bir tek sensiz olmaz…

Benim için Hayat Sen, Nefes Sensin bebeğim.

Bir ilk gibi yaşayacağım içimdekalan son sevgi parçasını seninle sakın ayrılmayalım aşkım ölsem bile ellerinde

Seni güneş kadar uzak ısısı kadar yakın hissediyorum..

Seni Tanimadan Önce Ben Bende Degildim,Oysa Seni Tanidiktan Sonra Bendeki Bensizligin Aslinda Sensizlik Oldugunu Anladim

Bugün dünyayı istediğin yere boyayıpbu rengi insanlara tüm sevginle dağıt.Kendini Sevginin bir rengi diye tanıt; çünkü senin varlığın Sevgiye en büyük kanıt

Sen Kısa hayatımın öz Aşkısın Sen Sözlerimdeki Tek Canlısın Aşkım..

Günü gece olsun diye yaşıyorum, çünkü gece hayallerime geliyorsun, seni beklemiyorum çünkü sen hep benimlesin, hayallerimde ve kalbimdesin, terk edip gitmiş olsan da, unutsan da, unutmayacağım

Bir gül olmak isterdim, dalımdan koptuğum an yalnız senin için kopayım ve yalnız senin avuçlarında solayım diye bir tanem

Çok sahiplenmeden seveceksin mesela. Hem her an avuçlarından kayıp gidecekmiş gibi, Hem de hep senin kalacakmış gibi…