Sevgiliye Doğum Günü aşk Sözleri 2014

Konusu 'Kutlama Mesajları' forumundadır ve Lavinia tarafından 14 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

1. 2013 Doğum günü mesajları Sevgiliye

Sevgiliye doğum günü sözleri

Doğum günün kutlu olsun bana tüm bu güzellikleri yaşatan varlık.

Dünyanın en ışıltılı gözlerine ve en güzel yüreğine sahip insan iyi ki doğdun ve iyi ki varsn seni çok ama gerçekten çok seviyorum...

Doğum günün kutlu olsun, tüm mutlu yarınlar seninle doğsun. Doğum gün hediyen olarak sana kalbimi veriyorum, artık kabul etmek veya etmemek sana kalmış.

Doğum gününün sana tıbbı şaşırtacak kadar sağlık, melekleri kıskandıracak kadar mutluluk getirmesi dileğiyle nice yıllara sevgilim

Bin yıl ömrüm olsa bin yıl seni severdim,bin yıl seni sevseydim bin yıl daha isterdim sevgilim, ilk ve son aşkım iyi ki doğdun bitanem

Bugün dogumgünün oldugu için farkli ve özel oldugunu mu saniyorsun sen? oysa sen benim için sadece bugün degil her gün farkli ve özelsin. iyi ki varsin..

İyiki doğdun, iyiki benimsin, benimlesin. Seni Çok Seviyorum

Dedim, diyorum ve sonsuza dek diyeceğim. İyi ki doğmuşsun, iyi ki varsın! Mutlu yıllar

160 kısa karaktere neler sığdırabilirim diye düşünüyorum ancak aklıma mutlu bir yaş ve sevgi dolu nice yıllar dilemekten başka bir şey gelmiyor. Seni seviyorum.

Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor, sensizlik ölüm kadar acı, sen nefes kadar önemli, canım kadar değerlisin, iyi ki doğdun birtanem.

Sağlık başarı, mutluluk, aşk seninle olsun, sen de hep benimle ol! Mutlu yıllar..