Sevgiliye Doğum Günü Kutlama Mesajları

Konusu 'Kutlama Mesajları' forumundadır ve Mira tarafından 7 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. Sevgiliye Doğum Günü Kutlama Mesajları kısa

Kız arkadaşınıza doğum gününde böyle bir mesaj atarak, hem Onu ne kadar çok sevdiğinizi göstermiş oluyorsunuz, hem de ilişkinizi ne kadar çok ciddiye aldığınızı ifade etmiş oluyorsunuz!

Erkek arkadaşınıza gönderebileceğiniz çok şık ve romantik bir doğum günü mesajı isterseniz, yukarıdaki sözler bana göre çok ideal!

Kalbinizdeki sevginin kudretini gösterecek çok anlamlı ve kısa bir doğum günü mesajı!

Melek kalpli bayan sevgilinize yazılabilecek kısa ve son derece anlamlı bir doğum günü mesajı

Yukarıdaki yaş günü mesajı, benim de en favori mesajlarımdan biri! Mesajın anlamı son derece hoş ve etkileyici!

Kabul ediyorum size çok da uzun mesajlar yazmama sözü vermiştim ama, bu söz özellikle en beğendiğim doğum günü sözlerinden biri!

Sevgilinize verdiğiniz değeri ve Onu ne kadar önemli bulduğunuzu ifade eden güzel bir mesaj daha!

Harika bir doğum günü kutlama mesajı daha! İçerisinde adeta bir evlilik teklifi gizli!

Romantik bir doğum günü kutlama mesajı isterseniz, yukarıdaki mesaj ilginizi çekebilir!

Evet! Sevgiliye hediye notu ya da cep telefonu mesajı ile gönderilebilecek ilk kutlama mesajımız ile başlayalım! Yukarıdaki mesaj biraz felsefik içerikli!

Ancak, sevginin ve aşkın değerini göstermesi açısından güzel bir doğum günü mesajı!

Sevgilinizin yaşamınıza kattığı değer ve mutluluğa adeta şükranlarınızı sunma niteliğinde bir mesaj!