Sevgiliye Doğum Günü Mesajı 2013

Konusu 'Kutlama Mesajları' forumundadır ve Lavinia tarafından 13 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. 2013 sevgiliye doğum günü sözleri

"Aşk, imkansız birçok şeyi mümkün kılar. İyi ki varsın sevgilim doğum günün kutlu olsun.."

"Sevgiden daha öte bir sevgiyle sevdik birbirimizi. Her günün benimle geçsin iyi ki doğdun aşkım."

"Doğum günün kutlu olsun sevgilim. Hiçkimsenin olamayacağı kadar çok şeyimsin sen benim."

"Zaman sen olmayınca geçmiyor. Sen olunca da yetmiyor. Doğum günün kutlu olsun aşkım."

"Sırf sevgilinin yüzü gülsün diye, bazen saçmalamayı göze almaktı aşk. İyi ki doğdun sevgilim."

"Gönlünden ne koparsa benim olsun, iyi ki doğdun aşkım."

"Bu nasıl sevgi böyle, bu nasıl tutku, bu nasıl özlem.. Ne zaman gözlerini görsem bir çoğalıyorum bir eksiliyorum. Mutluyum varsın diye al uzattım ellerimi seni sarsın diye. Doğum günün kutlu olsun sevgilim."

"Sil ağzının kenarını yine gülüşünden cennet akıyor. Doğum günün kutlu olsun birtanem."

"Öyle bir seveceksin ki, yüreğinden kimse ayıramayacak.. Doğum günün kutlu olsun canım."

"Hayatımın tek gerçeği, gönlümün son kraliçesisin. Bugün çok özel çünkü sen doğdun. İyi ki doğdun."