Sevgiliye Doğum Günü Mesajları 2013

Konusu 'Kutlama Mesajları' forumundadır ve Yavuz tarafından 16 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

1. Sevgiliye Doğum Günü Mesajları 2013

2013 Sevgiliye En Güzel Doğum Günü Mesajları

Gülmek gülenin,Yıldızlar gecenin, mutluluk sadece senin olsun o kadar mutlu ol ki gözlerinden akan yaşlar değerini bilmeyenlere sadaka olsun.Doğum günün kutlu olsun

Yanında değilim ama bil ki.. kalbinin en derin yerinde bu özel qünü seninle birlikte kutluyorum.. doğum günün kutlu olsun birtanem... yeni yaşın sana en güsel mutlulukları beraberinde getirsin .. tüm hayatımız boyunca yanyana ve hep beraber olmak dileğiyle.. seni yüreğim kadar çok ve derinden seviyorum AŞKIM

Her ne kadar mutsuz üzgün hüzünlü olsanda seni hatırlayan ve hatırlatan bi günün olduğunu unutma uzaklık önemli değil önemli olan uzaktanda olsa aşkını en güzel bi telafuz etmektir aşk iyiki doğdun iyik benimsin ''MASAL YÜZLÜM'' iyiki warsın

Sen hayatıma oyle bir anda dogdun ki..İyiki varsın hayatımın anlamı...Benım en degerlı varlıgım herseyım..Senı cooook seviyorum.Dogum gunun kutlu olsun...

Gündüz güneş gece ayımsın ilk göz ağrım son aşkımsın iyiki doğdun aşkım

Sen ömrümde olmadığına inandığım değerlere Rastladığımsın.. Sen... Bulduğuma hâlâ inanamadığımsın... Sen gülücüklere herkesten fazla Layık olduğuna inandığımsın... Sen... Hayatım boyunca Belkide göremeyeceğim Değer verilmeye layık Tek sığınağımsın... Sen... Sevgimin derinliklerinde Hala dibini bulamadığım, Sonsuz sevgi,saygı Aşk bağımsın.... Sen... Yazılarla anlatılamayacak Yaşandıkça çoğalan Aşk pınarımsın... Sen... Sen... Sen... Sen benim günlerime anlam verecek Yaşanan anlara değer katacak Aldığım nefesi ballandıracak Hayat yolumdaki son durağımsın...!! İyki Doğdun Sevgilim İyki Varsın

Doğum günün ve ben yanında değilim.. Acı değil hissettiğim , eksiklik. Gelsen gecicek ama gelmesen benim icin daha iyi. Her neyse nice yaslara (eski) sevgilim

hersey yalan derken gercegim oldun ! icimdeki boslugu doldurdun, isik oldun yoluma, yildiz oldun geceme ,ninni oldun uykularima iyiki dogdun ! dogum günün kutlu olsun

Seen Basıma gelen en tatlı belasın Bundan sonraki senelerini benimle geçirmen dileğiyle Sen'li Ben'li Senelere Sevgilim , Seni Seviyorum

İyiki Doğdun İyiki Varsın Serserim Ben Herşeyin.

Senden önce yaşamıyordum seninle doğdum iyiki varsın iyiki seni sevmişim nice beraber mutlu yıllara seni seviyorum peteğiim

Sen karşıma çıktığın andan beri inan seni çok seviyorum bazen kızıorum bazen üzüorum ama bugn ve dha snra kimsenn seni üzmesine zarar vermesne izin vermicn çnkü bugn bnle braber geçirdiin ilk doğum günün sni hayata yni gelmş bebekler gibi saracağım bitanem ii ki varsn ii ki benimlesin ömrüm seni herşeydn çok seviyorm aşkum doğum günün kutlu olsn nice sağlıklı ve mutlu yıllara

Bugün belki cok kisiden dogum günü mesaji alacaksin. Ancak su an okudugun iclerinden en farklisi. Cünkü bu mesajin her harfi tamamen sevgiden olusuyor. Dilerim yeni yasinda mutluluklarin en güzelini yasar, basari merdivenlerini kolaylikla tirmanirsin ve dilerim yüzün hep güler, neseni hic yitirmezsin. Dünyada essiz bir güzellik varsa oda KALBINDEDIR! Hayatinin bundan sonrasi kalbinin güzelligi gibi gecsin. Hep sevgi dolu kalman ve mutlu olman dilegiyle....DOGUM GÜNÜN KUTLU OLSUN!!!

Canimdan cok sevdiyimin haziranin 2si dogum gunu dogum gunun kutlu olsun bitanem seni cok seviyorum mutlu,sevincli ve tabi ki,benimle beraber nice yillara

Sen , hayatıma giren en güzel şey ; senin doğmanı ben doğum günüm olarak kutluyorum şimdi.. geçirdiğimiz geçireceğimiz her günün bi ömürlük değeri var bende. hiç bir zaman yanından , kalbinden ayrılmayacağım gibi sende bırakma beni . yaşayacağımız bi ömür var bizim gülerek ağlayarak. seni çokkk seviyorumm canözüm , iyi doğdunn

Benim canımın içi bitanem herşey seninle güzel seninle bir ömür geçirmek dileğiyle iyiki dogdun iyiki benim aşkımsın

Ne tuhaf degil mi içimi acıtanda sensın acı mı dindircek olanda... acı veren askım ıyı ki dogdun iyi ki tanımısım seni gercekten cok sevıyorummm

Sana boncuktan kuş yaptım konacak pencerene…