Sevgiliye En Anlamlı Doğum Günü Mesajları

Konusu 'Kutlama Mesajları' forumundadır ve Lavinia tarafından 2 Kasım 2012 başlatılmıştır.

1. Sevgiliye Doğum Günü Mesajları

Anlamlı doğum günü sözleri sevgiliye

Doğum gününde sevgilinize gönderebileceğiniz kısa mesajları konumuzun devamında okuyabilirsiniz.

Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor, sensizlik ölüm kadar acı,sen nefes kadar önemli, canım kadar değerlisin, iyiki doğdun birtanem.

Dünyada essiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatinin bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun!

Sen benim mutluluğum, hayatımın en güzel varlığısın. Doğum günün kutlu olsun

Yaşama sebebim, hayatımın anlamı iyi doğmuşsun iyi benim sevgilim olmuşsun seni çok seviyorum, doğum günün kutlu olsun…

Dalgalar vuruyor sahile,yıldızlar parlıyor sonsuz mavide bende bitmez sevgimle koşuyorum hep gecelerde. Doğum günün kutlu olsun..

Sana binlerce kez teşekkür etsem azdır. sen benim hayat ışığımsın. varlığımın tek nedeni.. doğum günün kutlu olsun.

Doğum gününde yanında olamadığım için çok özür dilerim ama bilmeni isterim ki ben senin her zaman yanındayım tüm kalbimle, iyi doğdun sevgilim.

Sana çok teşekkür ediyorum hayat ışığım, varlığımın tek nedeni iyi doğdun…

İyiki doğdun, iyiki benimsin, benimlesin. Seni Çok Seviyorum

Nice yaşlarını birlikte geçirmemiz dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun sevgilim.

Yaşa.. Sev.. Gül..! Bunlar eksik olmasın yaşamında. Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun. Nice mutlu, neşeli ve yaşam dolu yaşlara..