Sevgiliye En Güzel Kısa Günaydın Mesajları

Konusu 'Kutlama Mesajları' forumundadır ve Lavinia tarafından 7 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Sevgiliye günaydın sözleri kısa güzel

Sevgilinizin sabah gözlerini açtığı zaman sizden gelen bir günaydın mesajıyla mutlu olmasını istiyorsanız aşağıdaki mesajlar tam da size göre..:)

Aşkım her gün seninle uyanmak istiyorum ama uzaksın yanımda olmasan da yüreğimdesin günaydın birtanem.

Günlerimin biricik aydın ışığı bugün gün senin için doğuyor kalbimden günaydın

Sabahın bütün güzel renkleri odana dolsun, hayatın tatlı, günün aydın olsun sevgilim.

Yine güneş doğuyor adınla başlıyorum hayata, güneş gözlerin gibi yakıyor içimi cennet gözlüm günaydın olsun sana.

Sensiz bir gece daha gözlerini kıskanan güneşin doğmasıyla bitti, bugünü de seninle geçirmenin ümidiyle günaydın aşkım.

Günaydın bahar kokulum kır çiçeğim nefesim gözüm her şeyim günaydın günaydın canözüm

Yeni bir güne seninle yaşamanın vericeği moralle başlıyorum ve bugünüde 24 saat seni düşünerek geçirecegim bebeğim günaydın.

Bugünün tüm güzellikleri seninle olsun bitanem. Günaydın

Seninleyken geceler bile aydın geliyor bana, seninle hayatımda hiç batmayan bir güneş var sevgilim,günaydın

Bugün rüyalarımı seninle hayata geçirmek istiyorum neden mi? Çünkü gördüğüm en güzel rüya sensin bebeğim günaydın.

Aklım yüreğim ve duam daima seninle günaydın meleğim

Güneş bugünde seni kıskanarak doğuyor, ben ise seninle doğuyorum her gün aşkım günaydın.