Sevgiliye Etkileyici Sözler

Konusu 'Kutlama Mesajları' forumundadır ve Elif tarafından 25 Nisan 2012 başlatılmıştır.

1. Elif

Elif Yönetici Admin

etkileyici sözler etkileyici sozler etkileyici

sevgiliye güzel sözler

Sevgilerin en güzeli seni sevmek
    Özlemlerin en güzeli seni özlemek
    Ve hayatin tadı sabah kalktığında senin var olduğunu bilmek

etkileyici aşk sözleri

Hep arayip durdugum ani buldum seninle, al sorgusuz sualsiz mahkum et yüregine, al beni de zamansiz sürgün et gözlerine

Canımdaki her nefes nefesine eklensin, içimdeki her nefes hayalinle demlensin, bırak bu gönlüm varlığınla renklensin, sen benim gönlümde yaşadıkça özelsin!

Gecenin karanlığında, güneşin ışığında,
    Suyun damlasında, selin coşkusunda
    Kimi yanımdasın kimi rüyamda
    Ama hep aklımdasın sakın unutma..​

Sen bir pınarsın içilen ama kanılmayan, Seveni yanıltmayan, sevince yanılmayan, varlıgına doyulmayan, yokluğuna dayanılmayan..

etkileyici sözler mesajlar

senden baska bir sey istemem, uzaktan uzaga baksamda olur, yeterki kalbinde bir yerim olsun, atesten atese atsanda olur

Ben sende imkansizliklari sevdim fakat asla umutsuzluklari degil

Her sey paylasildikca kücülür, paylasildikca kücülmeyen tek sey sevgidir

Ne içimde seni unutmak gibi bir çaba var, ne de askimi körükleyen bir rüzgar. Ne seni görmeden yasayacak kadar güçlüyüm, ne de seni görmeye dayanacak kalbim var

Seni yildizlara Benzetiyorum Onlar kadar Uzak ve onlar kadar Degerlisin ama aranizda tek bir fark ve Onlar Milyonlarca Sen BIRTANESIN..

Ask kaçmaktan çok kovalamayi sever,görmekten çok özlemeyi,dokunmaktan çok düslemeyi ve ask öyle haindir ki!Nerde imkansiz varsa onu sever

Nasil uzaktaki yildiz parlak gelirse insana,uzakta oldugun için tutkunum sana,hani en güzel asklar imkansiz gelir ya insana,imkansiz oldugun için asigim sana

Hayatta 3 seyi sevdim.Seni, kalbimi, umit etmeyi.Seni sevdim sensin diye, kalbimi sevdim seni sevdi diye, umit etmeyi sevdim belki seversin diye

Kumlardan kalem denizlerden mektup yaptim ve binlerce kez seni seni seviyorum yazdim sende inandin oysa ben seni sevmedim sana taptim

Uçurumun kenarindayim.Tutundugum tek dal sensin.Düsmekten degil ama seni kirmaktan korkuyorum

Biliyorum bugün kulakların bir başka çınlayacak, anlayacaksın seni yine nasıl andığımı, özlediğimi. Ellerin titreyecek, gözlerin yollarda kalacak, sende hissedeceksin yüreğimde neler hissettiğimi!

Bırakma beni sevdiğim gidişine dayanamam,
    Hasret gözyaşlarımla kendimi avutamam…
    Dönerim dersin ama kadere inanamam,
    Bıraktığın anılarınla, ben sensiz yasayamam

Yatagini gül yapraklariyla rüyalarini papatyalarla süsledim üzerini sevgimle örtüp kabuslarinida ben aldimki en güzel rüyalari göresin diye

Gülüsüne Bin Kursun Sıksada Zulüm! Unutmaki Umuda Kursun Islemez gülüm

Ne seni unutacak kadar zaman geçecek,ne geçen zaman seni unutmaya yetecek.Birakip gitsende unuturum sanma zaman alismayi ögretir ama unutmayi asla

Soytarilik etmeden seni güldürebilmek, ekmek çalmadan doyurabilmek ve haksizlik etmeden dogan günesi bütün aydinligiyla içine sindirebimek gibi mülteci isteklerim oldu arasira biliyorsun.Artik sigarayi üç pakete çikardim günde olsun gözüm olsun ne olacaksa olsun

Ne dil yeter seni anlatmaya,
    Ne göz kıyar sana bakmaya,
    Ne ellerim dayanır sana dokunmaya,
    Ne kollarım uzanır seni sarmaya
    Hiç ömür yeter mi?
    Bir sen daha bulmaya bitanesi...
    Insanlari tanidim yildizlar gibiydi, hepside parliyorlardi, Ben seni günesim sectim ve bir Günes icin bin yildizdan vazgectim

Seni Tanimadan Önce Ben Bende Degildim,Oysa Seni Tanidiktan Sonra Bendeki Bensizligin Aslinda Sensizlik Oldugunu Anladim

Sensizligin Karanliginda Kendimi Kaybetmisim.Kendimi Bulmak Için Yanlizca Bir Umut Var! O Da SEN​

Dünde Bugün de Yüregin Kadar Yakindayim,Kendini Yanliz Hissetiginde Elini Yüregine Koy Ben Hep Ordayim

Alaca karanligi hic sevmem ya gündüz olmali ya gece , kursun ya namluda durmali ya en derinden vuramli, sevgili dedigin ya adam gibi sevmeli ya da birakip gitmeli

Ben Senin O Bakışına Hasta Oldum..O Gülüşüne..

Bir nasihat: Kendine dikkat et.
    Bir rica: Sakın değisme!
    Bir Dilek : Beni unutma.
    Bir Yalan : Seni hiç sevmiyorum.
    Bir Gercek : Seni çok özlüyorum. ​