Sevgiliye Günaydın Mesajları

Konusu 'Kutlama Mesajları' forumundadır ve Mira tarafından 30 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. Sevgiliye Günaydın Mesajları 2014

Günaydın yüreğime yağmur gibi yağan gece mi yıIdız yıIdız bezeyen karanIığımı doIunay gibi aydınIatan günaydın

Gözlerimi açtığım zaman senin güzelliğin benim aklımdan çıkmıyor aç gözlerini uyan aşkım sana en çok sevdiğin aşkından günaydın aşkımmmm.

Günaydın ay yüzlüm günaydın sabahımı aydınlatan güneşim günaydın hayatımın anlamı aşkım.

Günaydın hayat arkadaşım ruh ikizim güzel bir gün bizimle olsun dualarım sevgim seninle.
    Günaydın bahar kokulum, kır çiçeğim, sıcak nefesim, sevda bakışlım, her bi şeyim GÜNAYDIN sana

Günaydın diyorum seninle uyandığım sabaha,gece seninleydim gittim türlü diyara..!!

Gözlerimi açtığım zaman senin güzelliğin benim aklımdan çıkmıyor aç gözlerini uyan aşkım sana en çok sevdiğin aşkından günaydın aşkımmmm

Geceleri uzaklara çığlık olur, sesim denizden çıkan yosun kokusundan keskin, sana özlemim, bu sabah sırf senin için aralandı gözlerim.... Günaydın canım benim.

Gözlerimi açtığım zaman senin güzelliğin benim aklımdan çıkmıyor aç gözlerini uyan aşkım sana en çok sevdiğin aşkından günaydın aşkımmmm.

Günaydın aşk bahçem günaydın sevgilim.

Herkes meydana toplanmış güneşin doğmasını bekliyor, kalbin o kadar güzel ki sevgilim, herkes güneşin doğmasını beklerken, güneş ise senin uyanmanı bekliyor, günaydın sevgilim.

Güzel bir gün, umut dolu, neşe dolu, arkadaşça, yaşam dolu, değerli bir gün, ılımlı, nedensiz bir gün olması dileği ile günaydınlar olsun...

Günaydın dünyalar güzeli biricik sevgilim hadi uyan artık aç gözleri kocacım seni çok özledim.

Günaydın ay yüzlüm günaydın sabahımı aydınlatan güneşim günaydın hayatımın anlamı aşkım
    Ya bende Diyorum Güne$ Ne Kadar ParIadı bi an demekki benim askım uyanmıs günaydın Btnm

FuzuIiye SormuşIar Sevmek Mi? Daha GüzeI SeviImek Mi? Diye Sevmek Demiş. Çünkü Hiç Bir Zaman SeviIdiğinden Emin OIamassın.!

Günaydın bahar kokulum, kır çiçeğim, nefesim, gözüm, her şeyim günaydın

Geceleri uzaklara çığlık olur, sesim denizden çıkan yosun kokusundan keskin, sana özlemim, bu sabah sırf senin için aralandı gözlerim.... Günaydın canım benim.

Günaydın aşkım o kadar güzel bir gün olsun ki bugün, hiç bitmese dediğin ve bitmeye yakınken yarının özlemini çektiğin huzur sevgi aşk heyecan mutluluk ve sevinç dolu bir gün geçirmen dileğiyle…