Sevgiliye güzel sözler uzun mesajlar

Konusu 'Kutlama Mesajları' forumundadır ve Lavinia tarafından 1 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. Sevgiliye güzel mesajlar

Nisan yağmuru yılanın ağzına düşünce zehir, midyenin ağzına düşünce inci olurmuş. Sen neyin yağmurusun ki yüreğime düşünce HERŞEYİM oldun!…

Ah sevda bahçemin tutsak çiçeği...Ben seni oraya hapsettim.Seni hapsettim,kırık bir aşk şarkısı eşliğinde.Hüzne buladım seni.Deniz meltemlerini okşayan saçlarını hapsettim kalbimin kıvrımlarına.Ordasın artık.Oradasın ve ne kadar olman gerekiyorsa.

Dünyada 2 renk gül olsun,biri kirmizi digeri beyaz,sen beni unutursan kirmizilar solsun,ben seni unutursam beyazlar kefenim olsun.

İyiki varsın güzelim...İyiki varsın ve varolmanın anlamı seninle bütünlendi.Hasrete tutsak,hasrete ketum yüreğimde aşk şarkıları fısıldatan kudretinle iyiki varsın.

Sen benim hayatımda olduğun sürece, ne sen kimseye rakip ne de kimse sana rakipti..Çünkü sen benim için daima tektin

Gökyüzünde bir yıldız gördüm sen zannettim. O yıldız senin göğe yansımamış, bunu gözlerine bakınca fark ettim.

Bana öyle bak.Bana bak ve bendeki seni gör.Beni gör ve bana bağışla bu güzel gözleri.Onları alma,götürme ıssız akşam saatlerinde...

Bulutlara uzanan ellerini istiyorum.İçimde gülleri kıskandıran sevgimle,yani ömrümün son sevdasıyla tutmak ellerini.Dağları senin yoluna devirdim ben.Kayalara tutunan birer dev aynası kondurdum gözlerine.Rüyalarımı süsleyen eşsiz varlığınla gülümse,uzaklaşma gözlerim kayıp gidince benden.