Güzel Sözler Sevgiliye Hasret Sözleri 2015

Konusu 'Kutlama Mesajları' forumundadır ve Nehir tarafından 2 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. Sevgiliye Hasret Mesajları 2015

Seni her özlediğimde kalbime bir yıldız çiziyorum,artık benimde bir gökyüzüm var

Seninle dolu rüyalardan uyandım gecenin ilk tatlı uykusundan rüzgarların alçaktan estiği, yıldızların parladığı saatlerde

Hasretin parçaları Çalıyor içimde, Gözyaşlarımla Eşlik Ediyorum Şarkılara, Bir Söz Ezberledim Seni bekliyorum Sevgilim Dön ne OLur Hasret Acısı Bitsin Yüreğimde..

Benim Sevdam Sensin, Benim hasretim Sensin, benim hayatım Sensin, içimdeki Hasret Rüzgarının Sebebide Sensin, benim için HAYAT Hep Sensin

Sıkıntı çekecek kadar gücüm acı çekecek kadar sabrım kalmasa da Seni sevecek kadar kalbim her zaman vardır. Hani dağlarda dört mevsim erimeyen kar olur ya; yokluğunda yüreğimden eksilmeyensin sevgi…

Yaşadığım her an Seni özlemeye itiyor beni Ağır geliyor yokluğun Beklediğimsin, özlediğimsin, özlemimsin..

missyou.jpg

Yaşamak Buysa, Hasret çekmek istemem, Hasretini Çekeceksem yaşamak istemem! Sensizlik Ölümden Beter Be Gülüm

Sensizlik Boynumu Büksede, Sensiz Olmak Geceleri Beni Tüketsede, Ben Hasretini Çekerek Adına Şarkılar Yazarak ve Seni Evet Seni! bekleyerek Bitireceğim Bu hayatı..

HEY SEN! sen,seni özleyenin haberinden,habersizce özlemle özlenmektesin.sen varya sen özlediklerimin içinde en güzel,en büyük özlemimsin

Akşamın matem rengine büründüğü saatte gökyüzündeki kandiller tek, tek yanmaya başladığında içimde sessiz bir çığlık özlemeyi özledim özlemeye değer ne kaldıysa