Sevgiliye İyi Geceler Dilekleri

Konusu 'Kutlama Mesajları' forumundadır ve Yavuz tarafından 8 Eylül 2012 başlatılmıştır.

1. Sevgiliye İyi Geceler Mesajları

Sevgiliye İyi Geceler Sözleri

Kalabalık yıldızlar içinde arama gözlerimi… ben sana ay kadar büyük yansıyacağım ışığımla aydınlan ve tatlı uyu hayal gözlüm iyi geceler…

İyi geceler bebeğim Güneş seninle güzel doğuyor mehtap seninle gökyüzünü aydınlatıyor Rüyada buluşalım

Sensiz sabaha uyanacağım bi gece nasıl iyi geçebilirki senle sabahlayacağımız gecelere iyi geceler sevgilim

Gecenin en güzel karanlıgına gözlerini yumdugunda aklına ben geleyim iyi geceler birtanem

Dur bir dakika once bana bir opucuk sonra seni seviyorum tamam şimdi uyayabilirsin sevgilim

Gecenin en güzel karanlıgına gözlerini yumdugunda aklına ben geleyim iyi geceler sevgilim

Bu gönül sana tutkun Sözlerin yine suskun Nolursa olsun artık sessizlikten korkuyorum Bir aradayken ayrıyız Herseye ragmen dayanmalıyızKayıp gitme ellerimden korkuyorum sensizlikten gecelerden İyi geceler sevgilim

Canım yanında olmak istiyor canımın bana ihtiyacı vardır diye Canım çok sıkılıyor canım yanımda yok diye Sensiz gecelerden sensiz günlerden bıktım artık Sabret hayatım iyi günler bizi bekliyor İyi geceler sevgilim

Geceleri Uzaklara çığlık Olur Sesim Denizden çıkan Yosun Kokusundan Keskin Sana Olan özlemim Bu gece Sırf Senin İçin Kapanıyor Gözlerim Sevgilim İyi Geceler

Hep aklımdasın öylesine bendesin ki hiç bitmek tükenmek bilmeyen bişey bu bu can bu bedenden çıkana bu diyardan göçene dek görebildiğim tek gerçek rüyam sensin tatlı rüyalar sevgilim

Her gece varlığının verdiği huzurla başımı yastığa koyuyorum herseyimmm… Sonsuza kadar hep benim ol çünkü sadece seninle bu can var olurşimdi yine seni düşünerek yatıyorum allah rahatlık versin sevgilim