Sevgiliye İyi Geceler Mesajı 2013

Konusu 'Kutlama Mesajları' forumundadır ve Elif tarafından 26 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Elif

Elif Yönetici Admin

Sevgiliye Yeni Çıkan 2013 İyi Geceler Mesajları

Her gece olduğu gibi bu gece de uykusuzluğumun nedeni aşkım! Hasretim! Özlemim! Nefesim iyi geceler.

Gecelerin gözlerimden süzülen incitanem iyi uykular.

Ben her gece, gecenin karanlığında değil, gözlerinin karanlığında uyuyorum. iyi geceler Kara gözlüm

Her gece gecenin ıssızlığına değil, sensiz geçen geceye sarılıp uyuyorum. Ay yüzlüm İyi uykular

İyi uykular gecemi aydınlatan benim yıldız gözlüm!

Dilim adını anarken uyuyabilirim ama uyusam bile kalbim adını daima anar. İyi uykular unutulmazım!

İyi uykular yüreğimdeki hıçırığım, iyi uykular ulaşamadığım feryadım, iyi uykular çok derin yaşadığım aşkım!

Ben seni gündüzlerden daha çok geceleri yaşıyorum. Yalnız geçen geceme yoldaşım iyi uykular!

Seninle kurduğum hayaller olmasa, geceler bana kabus olurdu. İyi uykular sevgilim!

Ben ay olsam.. Sen benim gökyüzümsün, ben güneş olsam sen yine benim gökyüzümsün. Ben sensiz olamam, sende bensiz olamazsın iyi uykular tutkum!

Bedenim yatağımda esir gibi dururken; aklım, fikrim, ruhum, kalbim senin yanında özgürce uyumakta olacak. İyi uykular!

Aşk dolu sesinle bana iyi geceler de ki... Kalbim huzur içinde
    uyusun!