Sevgiliye İyi Geceler Mesajı Kısa

Konusu 'Kutlama Mesajları' forumundadır ve Elif tarafından 10 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Elif

Elif Yönetici Admin

Sevgiliye İyi Geceler Mesajları Kısa

Sevgilinize kısa ve komik bir şekilde iyi geceler dilemek istiyorsanız aşağıdaki kısa mesajlar tam sizlere göre

Güneş seninle güzel doğuyor, mehtap da seninle gökyüzünü aydınlatıyor. İyi geceler meleğim.

Hayatımın en değerli varlığı Tatlı uykular

Sen bana her daim mutluluklar veren güneşimsin, gecelerimi süsleyen yıldızımsın. İyi geceler birtanem

İyi geceler baharım tomurcuğum.
    Gece olup güzel gözlerin yenik düştüğünde uykusuzluğa, seni gökyüzünden alıp düşlerime emanet ediyorum, gözlerimden uzaksın belki ama daima yüreğimdesin unutma. İyi Geceler.

Herkes derin uykudayken ben sana dalıyorum uyku çok tatlı derler ben seni tadıyorum onlar uykuya ben sana doyamıyorum Bitanem iyi geceler .

Aşkım rüyamda seni göreyim dicem ama o zaman korkuyla uyanıyorum, o gördüğüm rüya değil kabus oluyo.

kalabalık yıldızlar içinde arama gözlerimi… ben sana ay kadar büyük yansıyacağım, ışığımla aydınlan ve tatlı uyu hayal gözlüm…

Hey sen! Bu mesajı bekleyen.. Evet evet sen! Artık uyuyabilirsin iyi geceler.

Güneş batmış akşam olmuş sevgilim haydi iyi geceler.