Sevgiliye iyi geceler mesajları 2013

Konusu 'Kutlama Mesajları' forumundadır ve Elif tarafından 18 Nisan 2012 başlatılmıştır.

1. Elif

Elif Yönetici Admin

2013 sevgiliye iyi geceler mesajları sevgiliye iyi geceler sözleri

İyi Geceler Sevgilim

* sen uyu
    bana bırakarak sessizliği
    suretinin kahrına yaş döksün gözlerim

* Unutma! Seni çok seviyorum.
    İyi geceler……

Gecenin en güzel karanlığına gözlerini yumduğunda aklına ben geleyim iyi geceler bir tanem..

* sen uyu
    ben aşkı çekerim ben aşkı sererim
    senden bir sofracık da kahır içerim

* iyi geceler ruhum
    tatlı uykular umudum
    bu can seni çok seviyor
    rüyada buluşalım mutluluğum.

Her gecenin karanlığında dualarımla düşünüyorum seni birtanem dualarım yalnızca sana iyi geceler birtanem

* sen uyu sevgilim
    düşlerinle sarmaş
    uykusuzluğun yürüyüşleriyle pullansın kirpiklerim

Hep aklımdasın öylesine bendesin ki hiç bitmek tükenmek bilmeyen bişey bu bu can bu bedenden çıkana bu diyardan göçene dek görebildiğim tek gerçek rüyam sensin tatlı rüyalar meleğim.

* çatlayıncaya kadar kalbim
    budur ey sevgili aşk dediğin
    iyi geceler sevgilim

Tatlı uykular hayatımın en değerli varlığı.Sen bana mutlulukları veren güneşimsin gecelerimi süsleyen yıldızımsın İyi geceler biriciğim.

* İşte gidiyorum.

Gecenin siyahını bağrımın andına alıp,
    Olmayan yanımı hülyana,rüyana katıp,
    Gidiyorum.

İyi geceler bebeğim Güneş seninle güzel doğuyor mehtap seninle gökyüzünü aydınlatıyor Rüyada buluşalım..

* geceleri
    için rahatlığıyla uyu
    korkma ben daha
    ölmedim

Yüreğin doğan güneşi değil batan güneşi seçsin çünkü doğan güneş elbet batacaktır ama batan güneş yeni umutlarla doğacaktır yarınki güneş senin için bitanem iyi geceler..

* geceleri
    dizeler dile gelir
    saçların için acar
    karanfiller

Geceye inat seninle sabahlayacağım güneş kıskansın seninle ısınacağım yastıklar ağlasın göğsünde uyuyacağım ve bir tek sana bağlı kalacağım aşkım iyi geceler..

* geceleri
    huzurlu uyu
    ateşböceklerini pencerene
    bırakan benim

Bu gece senin gözlerin için uyuyacağım sen uyurken gizlice ellerini tutup saçlarını okşayacağım sana yaklaşıp o her zaman duyduğun şeyi söyleyeceğim; seni çok seviyorum ve hep seveceğim iyi geceler..

* geceleri
    ayrılığın pencesinde
    vuslat
    üzülme,de ki kısmet..

Dur bir dakika! önce bana bir öpücük sonra seni seviyorum tamam şimdi uyuyabilirsin.

* İYİ GECELER

Ben gidiyorum…

Yokluğum da,olmayan yanımla konuşur,dertleşirsin.

Yokluğumla…

* Göğsüne yasla başını yokluğumun.

Sor ne istersen ona.

Nasılsa anlatacaktır nesi varsa sana.

Bir dua gönderiyorum Allahıma, sen uyurken rüyanda beni göresin diye İyi geceler sana Seni seviyorum aşkım İyi geceler birtanem En tatlı uykular en güzel rüyalar senin olsun