Sevgiliye Özlem Sözleri 2015

Konusu 'Karışık Sözler' forumundadır ve Nehir tarafından 1 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. Sevgiliye Özlem Mesajları 2015

Ilık bir rüzgar esti buradan, nereden estiğini bilemedim nereye gidiyorsun dedim özlenen her yere dedi aklıma sen geldin çünkü özlenen sendin.

Balıkların sevgisini bilir misin? birbirlerine dokunamazlar ama sevgilerini hep yüreklerinde hissederler bende şimdi sana dokunamıyorum çünkü sen hep yüreğimdesin.

Yaşamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgi de sensiz olmaz… Unutma sevmek daima beraber olmak değildir Sen yokken bile seni yürekte yaşatabilmektir

Sesine mevsimlerin eğildiği, gözlerine baharın ağladığı, ağlar gibi gülmeni, dokunuşlar gülecek gibi duran yüzünü özledim.

Usandım yeşermemiş umutsuz bahçeyi beklemekten, usandım tarla kuşunun sesinden, usandım bu yürekten kendimden usandım durup durup seni özlemekten.

Merhaba hüzün adası, ben duygu gemisi, gecenin karanlığında yanaştım limanına yüküm mutluluk kulak ver bak ne diyor gemide ki ses: özledim seni biriciğim.

Akşam olunca hüzünle dolarım, ateşini bağrımda yakarım, özlemle gül gibi solarım, gülün ömrüyle değil sevdasıyla yaşarım

Yüreğim umulmayan yaralarla başedemezken, bir tatlı sevda gülüşü özledi gözlerim Ve sen hangi alemde hangi düşlerde isen gel Çünkü seni ve gülüşünü çok özledim

Seni bu köşede beklerken günleri saydım, saatleri saydım, gün bitti, gece bitti, ben bittim ama sen yine gelmedin, ben yine seni bekledim.

Beklenen gün gelecekse, çekilen çile kutsaldır.