Sevgiliye özür mesajı uzun

Konusu 'Kutlama Mesajları' forumundadır ve Lavinia tarafından 12 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. Sevgiliye özür mesajları uzun

"Sağa dönüyorum olmuyor. Sola dönüyorum olmuyor. Yok nafile uyku tutmuyor çünkü aklım sende ve bugünkü kavgamızda Tüm kalbimle özür diliyorum Seni seviyorum"

"Benim için çok anlamlısın öyle ki senin bendeki yerin bu satırları yazmama sebep. Kabul edilemeyecek bir şeydi belki yaptığım ama sen de biliyorsun ki her insan hata yapar. Senden beni affetmeni diliyorum. Kalbindeki yerimi yitirdiysem, beni affetmeni bekleyemem. Ama tekrar düşünmen için ağlayabilirim."

"Günlerdir özrümü kabul etmen için mesaj yolluyorum. Lütfen, lütfen artık olumlu bir yanıt ver de içimdeki sıkıntıyı hafiflet! Tekrar yazıyorum Özür dilerim tüm olanlar için. Gerçekten çok üzgünüm"

"Sadece özür dilemek istemiştim ama yapamadım saçma gururuma yenildim ve beni terslemenden korktum, ama sessizce çekip gitmene de dayanamadım ve bu mesajı yolluyorum şimdi Beni affet olur mu. Çok üzgünüm Geçmişte yaşadığımız tüm kırgınlıklar için özür diliyorum senden
    Bilirsin affetmek gibi bir başka büyüklük yoktur Ben de bir hata yaptım ve affına sığınıyorum Affet lütfen beni"

"Bana sürekli öyle hemen parlama, kızma derdin. Ama bu kadar da kolay alınma. Durma uzakta öle yaklaş ve sarıl bana. Bana sarıldıgında hiçbir şey düşünme. Sana çok ihtiyacım var. Beni bırakma"