Sevgiliye özür mesajları kısa

Konusu 'Kutlama Mesajları' forumundadır ve Lavinia tarafından 13 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. Sevgiliye kısa özür mesajı

"Özür dilerim seni aramadığım için. Özür dilerim sensiz gitmek zorunda kaldığım için... Özür dilerim seni orda beklettiğim için... Yaptığım her yanlış için özür dilerim."

"Senden özür dilemek için bana bir fırsat daha vermeni istesem ne dersin? Bu mesajla birlikte buluşmak ve konuşmak isteğimi dile getirsem, bana görüşme şansı verir misin? Umarım cevabın olumlu olur da beni çok mutlu edersin... Birtaneciğim seni çok seviyorum? "

"Senden özür diIemek için söyIeyebiIeceğim daha anIamIı bir söz biIemiyorum : Seni Seviyorum"

"Güzel yüzünü soldurmaya neden olduysam lütfen beni affet"

"Bu mesaj sana ne mi söylüyor? Dinle: Kırdım seni ama inan çok üzgünüm... Bugün için özür dilerim. İstediğim tek şey beni affetmen ve yine eskisi gibi olmamız."

"Tartışmalar aslında hayatta verdiğimiz bir sınav. Aşkımızın sınavı. Bu sınavı kazanalım olmaz mı?"

"Beni affetmen için ne söylemem gerekiyor? Şaka mı gerçek mi diye düşünme, sana hiç yalan söylemedim. Ben sensiz yaşayamam aşkım. Her şey için özür dilerim. Beni affet."

"Mesajım yüreğimin en derin köşesinden geliyor. Bu nedenle şaka mı yapıyor diye düşünme sevdiğim. Kırgınlıklar kalksın istiyorum biriciğim. Özürlerimi kabul et! "