Sevgiliye Romantik Mesaj

Konusu 'Karışık Şiirler' forumundadır ve webkolik tarafından 24 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. webkolik

webkolik Süper moderatör Yönetici

Sevgiliye Romantik Mesajlar

Sevgiliye yazılacak en romantik mesajlar bakmanız bile ilgisini kazanmasına yetebilir. Sevgilinize romantik bir mesaj yazmak isterseniz aşağıdaki Romantik kısa mesajları okumadan geçmeyin derim. Çünkü sevgilize sizin romantik duygularınızı anlatacak güzel bir mesaj mutlaka aralarında vardır.

Sevgiliye Yazılacak En Romantik Mesajlar sayfası

Geceler seni sevdiğim kadar uzun olsaydı eğer inan ki yeryüzüne hiç güneş doğmazdı

Gül bahçesinde geçsede ömrüm, inan üstüne gül koklamam gülüm , seni koklamak olsada ölüm, ugrunda ölmeye deger gülüm.

Sevmek ölmektir bence , ben de sevmiştim ölmeden önce
    O kadar doğal ki bu duygu ruhumun derinliklerinde,

Sevgimi bir yerde gökyüzüne yerleştirdim, Kimse beni farketmedi, gözyaşı olup yağdım, Sıcak günlere inat, Yağmurun gözyaşı olduğunu kimse anlamadı, Sen bile…

Elbet rüzgar ve deniz taşır emanetlerini, Bekle gün gelir güneşim bulacaktır seni, Akşamları balkona çık, gözlerini kapat, Rüzgar benim yerime öpecek sen

Dünyada iki renk gül olsun,biri kırmızı diğeri beyaz,sen beni unutursan kırmızılar solsun,ben seni unutursam beyazlar kefenim olsun.

Gözleri uzaklıklar değil, bazen de göze alamadığımız yakınlıklar acıtır

Hasretin öldürdü beni! Şimdi geceler çaresiz Şimdi yağmur damlası gelip konar dudaklarıma sessiz Söylemiş miydim hasretin öldürdü beni hiç sebepsiz

Seni ben değil gözlerim seçti, onlar sevdi onlar beğendi Sen benim değil onlarınsın gittiysen bana ne onlar ağlasın

Seni Seviyorum, Çünkü;Seni Sevmekten başka bir şey gelmiyor içimden

Kalk gel hangi uzak yerdeysen,erimeden karlar.gel gör daldaki beyazını soğunu havanın..Duy sesini yağanın,havadaki sessizligin sensizligini..Karlar erimeden GEL…

Kimbilir hangi aksam güneşle beraber bende sönecegim kimbilir hangi ellerden son suyumu içecegim belki göremeden ölecegim fakat yinede seni 'EBEDiYEN SEVECEGiM.

Gözleri uzaklıklar değil, bazen de göze alamadığımız yakınlıklar acıtır

Sevgiyi Gostereceksin Soylemek Yetmez,sevgi Gozlerinde Olacak Sozlerin Yetmez, Sevgi Herseydir Kalbe Hapsedilmez, Seveceksin Benim Gibi Ama Yüregin Yetmez