sevgiliye söylenecek en güzel kelimeler

Konusu 'Kutlama Mesajları' forumundadır ve Ceren tarafından 2 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. Ceren

Ceren Süper moderatör

sevgiliye söylenecek en güzel kelimeler

Güzel sözler söyleyerek sevgilinizi mutlu edebilirsiniz. Bu konuda zorluk yaşıyorsanız bu konudan yardım alabilirsiniz ;)

İyiki varsın güzelim…İyiki varsın ve varolmanın anlamı seninle bütünlendi.Hasrete tutsakhasrete ketum yüreğimde aşk şarkıları fısıldatan kudretinle iyiki varsın…

Aklıma geldiğinde yüzümü gülümsettiğin için teşekkürler.

Bana öyle bak.Bana bak ve bendeki seni gör.Beni gör ve bana bağışla bu güzel gözleri.Onları almagötürme sıssız akşam saatlerinde…

Konuş benimle ...Aşkın bütün halleriyle konuş.Beynimdeki kan pıhtılaşana kadar,keşkehanlar ruhuma acı verene kadar...Hasret,damarlarımdaki kanı emene kadar,hoşgörü ormanlarım kuruyuncaya kadar...

Birinin gözlerine bakmak, onun rüyalarına girmeyi göze almak demektir. Sevmeye kabiliyetin yoksa, o gözlere bakmayacaksın.

Her yüreğin harcı değiIdir dokunmadan sevmek.

Eğer geceler seni düşündüğüm kadar uzun olsaydı asla sabah olmazdı…

Aşkımızın suya düşeceğini bilseydim , balık olurdum.

Onunla kavga etmeyi, başkasıyla gülmeye değişmem.

Bir gülüşüne Bu Hayatımı feda Ederim

Her yağmur damlası seni seviyorum demek olsaydı her yeri sel götürürdü…

KaIbimi bedenimden söküp senin avucuna vermek istiyorum. O senindir çünkü; senindir artık. Sen ruhumda başIadın ve bütün vücudumu kapIadın. Bütün vücudum sen artık.

Son düzenleyen: Moderatör: 2 Aralık 2014