Sevgiliye Söylenen İyi Geceler Mesajları

Konusu 'Kutlama Mesajları' forumundadır ve Lavinia tarafından 14 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

1. Sevgiliye İyi geceler Mesajları 2013

En güzel iyi geceler sözleri Sevgiliye

Gecenin Sessizliğinde Dinlerim seni, Bir Rüya gibisin beklerim Seni, iyi geceler yıldız gözlüm.

Geceleri Uzaklara çığlık Olur Sesim, Denizden çıkan Yosun Kokusundan Keskin Sana Olan özlemim, Bu gece Sırf Senin İçin Kapanıyor Gözlerim. İyi Geceler Herşeyim!

İyi geceler bebeğim Güneş seninle güzel doğuyor mehtap seninle gökyüzünü aydınlatıyor Rüyada buluşalım

Ben uykuyu sadece seni görmek için seviyorum çünkü rüyalarımı süsleyen en güzel meleksin bebeğim iyi geceler.

Allahım sana en güzel uykuları ve benli rüyaları bahşetsin biriciğim.

Bu gönül sana tutkun Sözlerin yine suskun Nolursa olsun artık sessizlikten korkuyorum Bir aradayken ayrıyız Herseye ragmen dayanmalıyız Kayıp gitme ellerimden korkuyorum sensizlikten gecelerden İyi geceler aşkım…

Bu gece dualarım Sana mutlu ol rüyalarında gelirsem bir gün aklına yıldızlara bak sakın unutma. iyi geceler.

Hayatımsın ve ben sadece seni yaşayabilirim…Seni yaşadığım her gün için yanağına bir buse gonderiyorum huzurla uyu bitanem.. huzurlu ve mutlu… İyi geceler.. Seni seviyorum.

Güneş bir gün nasıl seninle başlıyorsa dünyamda, güzel bir gecede ancak seni rüyamda görünce anlam kazanacaktır, iyi geceler aşkım.

Canım yanında olmak istiyor canımın bana ihtiyacı vardır diye Canım çok sıkılıyor canım yanımda yok diye Sensiz gecelerden sensiz günlerden bıktım artık Sabret hayatım iyi günler bizi bekliyor İyi geceler canım…

Gecenin en güzel karanlıgına gözlerini yumdugunda aklına ben geleyim iyi geceler birtanem..

Rüyalara rest çektim uyumuyorum herkes derin uykudayken ben sana dalıyorum uyku çok tatlı derler ben seni tadıyorum onlar uykuya ben sana doyamıyorum Bitanem iyi geceler