Sevgiliye Yazılacak Anlamlı Sözler

Konusu 'Kutlama Mesajları' forumundadır ve Elif tarafından 28 Şubat 2013 başlatılmıştır.

1. Elif

Elif Yönetici Admin

Sevgiliye Güzel sozler

Sevgiliye söylenebilecek en anlamlı sozler

Anlamlı aşk mesajları, Sevdiğinize söylemek istediğiniz veya yazabileceğiniz en güzel sözleri bu başlık altında bulabilirsiniz.

Seni severim, seni seveni de severim ama seni benden çok seveni Asla..

Zaman seni bana verecekse mesafelere razıyım..

sen suratını astığın zaman, beni darağacına götürüyorlar sanki.

Gözlerden uzakta kalsam kimse arayıp sormaz beni. Sen göz önüne getirdin varlığın göz bebeği eyledin beni. Benim görmem Senin görmenin eseri..

Öleceğini bile bile yaşamak gibiydin...Gideceğini bile bile sevdim..

Adını kalbime aşkla süsledim, günlerdir bir tek seni düşledim, bilmem ki nasıl bir günah işledim, selamın geliyor sen gelmiyorsun..

Merak etme yeteri kadar adilim..Gecemin yarısı senin.

Gökyüzü güneş olsa da sensiz karanlıktayım..

Seni sonsuza dek bekleyebilirim ama sonsuzluğun sonunda sen olduğun sürece..

Hep boş konuşurduk hatırlar mısın, bula bula, Karşılaştığımız zamanlarda. Sen, sevgiden şımaran çocuk, Ben şaşıran budala. (Özdemir Asaf)

Ben seni sevmek için değil, sevmenin ne demek olduğunu bil diye sevdim!.. (Şems-i Tebrizi)

Sakın vazgeçme. Eğer sen vazgeçersen, hak etmeyen biri kazanacak..

O kadar sevdim ki seni, o beklediğin olmak istedim hep. Kalbinde bir misafir gibi değil, bir aşk gibi kalmak istedim. (Kahraman Tazeoğlu)

Gel demiyorum ama bekliyorum..

Ve sen sus ne olur vurgun yersem kalkamam bir daha..

Eğer beni bu sokakta, Bu şehirde ve bu dünyada bulamazsan bilki Gözlerinin daldığı yerdeyim..

2. sözleriniz çok güzel olmuş.
    katkıda bulunmak isterim, paylaştıkça çoğalar.

Yaşamın kaynağı sevgi ise, eğer sevgi bir tutku, tutku bir amaç, amaç birşeyleri biri ile paylaşmaksa, paylaşmak

Aşk; rahat rahat yetişip bindiğin vapura erken mi kaldık? demektir.

Biliyordum, seni seviyorum derken yeni bir alfabe keşfettiğimi, kimsenin okuma yazma bilmediği bir kentte..

Eğer seni nasıl ve ne kadar sevdiğimi öğrenmek istiyorsan bana yeni bir dil bulmalısın çünkü sana olan sevgimi anlatmak için kelimeler bulamıyorum.

Güller anlatsın sana olan sevgimi, güller anlatsın yanlızlığımı, çaresizliğimi? Yavaş yavaş eriyen yüreğimi güller anlatsın ben anlatamadım.

Ben seni dün sevmedim çünkü dün geride kaldı, ben seni bugün de sevmeyeceğim çünkü bugün de bitecek; ben seni yarın seveceğim çünk&

Güneşi seviyorum diyorsun güneş açınca gölgeye kaçıyorsun. Yağmuru seviyorum diyorsun yağmur yağınca şemsiyeni açıyorsun. Korkuyorum sevgilim

Kuyruklu yıldızlar vardır, dünyaya yetmiş yılda bir gelirler İnsanlar onu hayatı boyunca belki bir kez görürler Ben o yıldızı gördüm, o da sensin birtanem?

Benim için bir insanı sevmek onunla yaşlanmayı kabul etmek demektir. Ben seni seviyorum ve bir ömür boyu seninle olmak istiyorum.

Karanlık gecede önemli değildir yıldızları görmek. Gündüzleri yıldızları görmek marifet, aşık olmak önemli değil, bir ömür boyu sevebilmektir meziyet.

Sana bahçeden gül değil güneşten atom koparıp getirmek istiyorum ama kalbim gibi ellerin de yanar diye korkuyorum.

Güneşin buz tuttuğu yerde bir alev görürsen, bil ki o yalnız senin için yanan kalbimdir.

Seni asil insanların basit sevgileriyle değil, basit insanların asil sevgileriyle sevdim. Bu güzel aşkımıza nokta koyma, sana kucak dolusu virgül getirdim.

Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve sen bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inan ki birtanem hergün yağmur yağardı.

Körün ışığı, sağırın uğultuyu, toprağın suyu özlemesi gibi özledim seni.

Bir muammadır AŞK. Kiminin vicdanına atılan taş, kiminin fakir gönlüne katılan aş, kiminin de gözünden akıtılan yaştır, AŞK.

İnan her günün sabahı gözlerimde senin gözlerinin görme umudu olmasaydı sevgilim hiç uyanmazdımm.