Sevgiliye Yazılacak Aşk Mesajları

Konusu 'Kutlama Mesajları' forumundadır ve Elif tarafından 2 Mart 2013 başlatılmıştır.

1. Elif

Elif Yönetici Admin

Sevgiliye Yazılacak En güzel Aşk Mesajları

Sevgiliye Ask Mesajları

Adımımda binlerce kıvrım. Gündüzlerden umudumu tükettim. Neredesin kayıp gecem?
    Aşk, seninleyken bir çocuk gibi mutlu olmaktır.

Boş ver can..sükutunu kınından hiç çekme, geceyi bilmeyen şems'i ne bilsin..

Sevdiğim, seni özlemekten nasır tuttu yüreğim.

Bazı şarkılar gidişini anlatmak için yapılmış sanki..

Aşkım bil ki senden uzak ne güzellikleri avutur beni bu şehrin, ne de yıldızlı aksamları!. özlemin bir nehir olmuş akar gider içimde ki dağları aşarak...

Gece uyumayı, mutluluğu, kendimi bile unuttum, bir seni unutamadığıma yanarım..

Biliyordum,seni seviyorum derken yeni bir alfabe keşfettiğimi, kimsenin okuma yazma bilmediği bir şehirde..

Fırlatmıştım kalbimi uzağa, en uzağa.Denk gelirde rastlar diye bir yıldıza.Yanılıp susturdum,ağrımın çağrısını,çagrimin köhnemiş ağrısını..

Herkesi sevme hakkına sahiptim ama ben seni sevdim aşkım.

Oysa kim bilir ki, yanağımda yangınlardan çok önce o yarin bıraktığı öpüş izi var..Yüreğimde anılardan kalan bin düş izi var..

Kanmadım aynalara sana kandığım kadar..içimde bir boşluk sana yandığım kadar..

Paslı bir yalnızlıktı avuçlarımda..Ardımda bir yürek yükü rüzgar..Ne zaman sevmeye koyulsam,doğrulup çoğaldı ayrılıklar.

Seni sevdiğim kadar yaşasaydım,ölümsüz olurdum.. Sen hala sonsuzluğun yüzünde bir damla gözyaşısın.

Seni sildiğimde, anılar defterinden, biliyordum söküp attığımı hayatımın yarısını...