Sevgiliye Yazılacak Aşk Sözleri

Konusu 'Kutlama Mesajları' forumundadır ve Elif tarafından 1 Mart 2013 başlatılmıştır.

1. Elif

Elif Yönetici Admin

Sevgiliye Yazılacak en güzel Aşk Sözleri, Anlamlı aşk sözleri sevgiliye kısa

Sevgiliye yazılabilecek en güzel etkileyici sözlerden birkaç cümle..

Seni ruhuma cemre diye damlatmadıktan sonra ben bu bedende neyleyeyim? Aşk da sen , hasret de sen , ben de sen...Aşka sen diye bakmadıktan sonra ben aşkı neyleyeyim?

Ağzımdan çıkacak söz olsan konuşmam, gözümden akacak yaş olsan ağlamam, kalbime hapsettim seni hiçbir yere bırakmam!

Hayallere dalıp gitmem ben, Çünkü tek hayalim sensin benim! Hiçbirşey isteyemem ben Çünkü bir tek istediğim sensin benim.

Öyle bir seni seviyorum de ki bana, ruhumda sana ait ne kadar duygu varsa önünde secde etsin.

SEN Gönlümün Arka Sokaklarını, mesken tutan sevdam,Fikrimde Cevapsız Sorusun..
    Sen! SEN Kimsenin Bilmediği Dünyama Destursuz Giren.Gözlerimde Hapsettiğim iki Damla..

Olmayacak BİR DUA..İmkansız Arzusun Sen! ve Sen İçimde Büyük Bir dehşet, Gönlümde Fırtınalar Koparan
    Dünyamı alabora eden tuhaf bir duygusun..

Hani diyorum ki, Yüreğinin gönlüme gelmesi gibi, Sende gelsen ömrüme..

Her sabah uyanıyorum ve hala yapmak istediğim ilk şey yüzünü görmek.

Sen beni benim seni sevdigim kadar sev ki ,ben senin beni benim seni sevdigim kadar sevdigini bileyim.

Sen en büyük sevgiyi hakedecek kadar mükemmel , Herkesin sevmeyi haketmeyeceği kadar özelsin.

Ne seni unutmak gibi bir çaba var yüreğimde,Nede aşkımı körükleyen bir rüzgar , Ne seni görmeden durabilecek kadar güçlüyüm, Ne de kaybetmeye dayanacak kalbim var.

Martının denizi sevdiği kadar sevebilir misin? Toprağın suyu sevdiği kadar sevebilir misin? Leyla'nın Mecnun'u sevdiği kadar sevebilir misin? Hadi bırak bütün bunları da, Benim seni sevdiğim kadar sen de beni sevebilir misin?

Sen en büyük sevgiyi hakedecek kadar mükemmel , Herkesin sevmeyi haketmeyeceği kadar özelsin.

Eğer bir gün aşkın ölürse onu doğduğu yere göm kalbine.

Ya durgun olmalı deniz ya durmalı ya da kudurmalı, Sonuna kadar saplanamayacksa hançer kınıda durmalı, Seven ölene dek sevilmeyecekse baştan unutulmalı.