Sevgiliye Yazılacak Doğum Günü Mesajları

Konusu 'Kutlama Mesajları' forumundadır ve Yavuz tarafından 22 Mart 2013 başlatılmıştır.

1. Sevgiliye Yazılacak En Güzel Doğum Günü Mesajları Kısa

2013 Sevgiliye Yazılacak En Anlamlı İyi ki Doğdun Mesajları​

Özel günlerden aklınızdan çıkarmamanız gerekenlerden biriside eşinizin yani sevgilinizin doğum günüdür. En yeni güzel ve anlamlı doğum günü mesajlarını sizler için derledik. Sevdiğinizi doğum gününde anlamlı söz ve mesajlar ile sevindirmek istiyorsanız mesajlarımıza bir göz atmalısınız. Sevgiliye yazılacak doğum günü mesajları;

Dalgalar vuruyor sahile, yıldızlar parlıyor sonsuz mavide bende bitmez sevgimle koşuyorum hep gecelerde. Doğum günün kutlu olsun sevgilim.

İyi ki doğdun, iyi ki benimsin, benimlesin. Seni Çok Seviyorum sevdiceğim.

Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. Nice yaşlara bir tanem.

Bu mesajı neden çekiyorum, unuttum, inan hiç hatırlamıyorum. Dur bakayım. Dur dur buldum doğum günün kutlu olsun sevgilim.

Sesim güzel olmadığı için sana bir doğum günü şarkısı söyleyemiyorum. Bu yüzdendir ki böyle kısa bir mesaj çekiyorum. Mutlu yıllar aşkım.

160 kısa karaktere neler sığdırabilirim diye düşünüyorum ancak aklıma mutlu bir yaş ve sevgi dolu nice yıllar dilemekten başka bir şey gelmiyor. Seni seviyorum canım.

Bugün belki de çok kişiden doğum günü mesajı alacaksın, ancak şu an okuduğun en farklısı çünkü tümüyle sevgiyle yazılmış bir mesajdır.

Doğduğun gün bulutları yırtarak, bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle yaşa! Nice yaşlara.

Doğum gününün sana tıbbı şaşırtacak kadar sağlık, melekleri kıskandıracak kadar mutluluk getirmesi dileğiyle nice yıllara sevgilim

Biraz şans, biraz sevgi ve sabır, birer parça zaman, başarı ve memnuniyeti de eklersek malzemelere, hepsini karıştırıp senin için uzun ve dileklerinin gerçekleştiği bir “hayat pastası” yapabiliriz sanırım… Nice yaşlara!

Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor, sensizlik ölüm kadar acı, sen nefes kadar önemli, canım kadar değerlisin, iyi ki doğdun sevgilim.

Bugün doğum günün olduğu için farklı ve özel olduğunu mu sanıyorsun sen? Oysa sen benim için sadece bugün değil her gün farklı ve özelsin. (alıntı)

Sakın doğum günlerinizi sadece bir mesajla geçirmeyin, yoksa önünüzdeki seneyi biraz zor geçirirsiniz. :)