Sevgiliye Yazılacak En Güzel Aşk Mesajları

Konusu 'Kutlama Mesajları' forumundadır ve webkolik tarafından 4 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. webkolik

webkolik Süper moderatör Yönetici

Sevgiliye yazılacak en güzel sözler

Sevdiğinize aşkınızı tarif etmekte zorlanıyorsanız ona olan aşkınızı çok daha güzel sözlerle ifade etmek istiyorsanız işte aradığınız en güzel aşk sözleri burada.. Sevgiliye yazılacak aşk dolu mesajları bu başlığa topladım. Beğeneceğinizi umarak paylaşıyorum.

- Bana en çok neyi sevdiğimi sorarlarsa, onlara seni anlatacağım..

- Seni kimse benim kadar sevemez diyenler çıkacaktır karşına..Onlara sadece biraz benden bahset..

- Bana gelmenin yollarını bul, gözlerim pusulan olsun...Herşeyin fazlası zarar, gözlerinin de....

- Çok güzelsin..Nasıl anlatmalı bunu anlaşılır bir dille. Mesela gözlerinde bir şey var açıklayamıyorum onu.

- Hep iyi ol lütfen..Bazen yaşamam için bunu bilmek bile yetiyor..

- Üç vakte kadar mühlet sana..Ya eşiğim de ya da düşümde; Veyahut kahvemde görün bana..

- Miktarınca sevemedim ki ben seni...Yüreğimin ağırlığı fazla geldi hep aşkın kantarına.

- Seni sevmek ne güzel.. Kadınım, yarim İpekböceği sesli sevgilim..

- Öyle tıka basa doldurmuştum ki seni sol yanıma, hayata dair hiçbir şeyi yüreğim almıyordu artık.

- Sen bir adım dahi ötemde olsan, bu yörüngesini şaşmış dünyanın bir ucu sen diğer ucu ise benim gibi hissediyorum. Bir adım mesafen dünyalara bedelken o kadar ırak ki olduğun yer, adını söylemeye varmıyor dilim.

- Sırf sen gelmiyorsun diye, Dışarıda yolunu kaybetmiş bir bahar var..

- Ah hep aklımda, hep aklımda;Andırırsın seni sana, sana seni, Gözlerinde, kulaklarında, dudaklarında.

- Andırırsın beni bana, bana beni, Dediklerinde, duyduklarında, Yazdıklarımda seni bana, bana seni, Söylemesem bile, saklamadıklarımda.

- Güneşin buz tuttuğu yerde bir alev görürsen bil ki o, yalnız ve yalnız senin için yanan kalbimdir..

Son düzenleme: 4 Nisan 2013

2. Cevap: Sevgiliye Yazılacak En Güzel Aşk Mesajları

Sevgiliye yazılacak en güzel sözler

sevgilim... sana ne zaman yazmaya kalksam, saatler geçiyor bir satır bulamıyorum... sana olan duygularımı anlatacak bir dil bir mısra bulamıyorum... çünkü seni tarifi imkansız duygularla seviyorum...

başlığına bir mesajda ben ekledim:)