Sevgiliye Yazılacak En Güzel Günaydın Mesajları

Konusu 'Kutlama Mesajları' forumundadır ve Yavuz tarafından 5 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. 2013 Sevgiliye Yazılacak En Güzel 'GÜNAYDIN' Mesajları Yeni

Facebook ve diğer sosyal sitelerde kullanılabilecek ayrıca cepten mesaj olarak sevgilinize göndere bileceğiniz hayırlı sabahlar mutlu günler gününüz aydınlık olsun gibi hayırlı dilek ve temennilerinizi içeren 2013'ün yeni e en güzel mesajları;

Kelimelerin anlamını çoktan yitirdiği bir zamandayım. Hayatımda anlamını yitirmeyen tek şey sana duyduğum sevgidir. günaydın aşkım seni çok seviyorum günler bu kadar güzelse sebebi sensin günaydın sevgilim.

Dünyanın en tatlı en güzel insanına ve böyle güzel bir insan sahip olduğum için çok şanslıyım seni seviyorum biricik askım kocaman günaydın

Gecem iyi olurdu kollarında uyusaydım günüm aydın olurdu kollarında uyansaydım canım

Senin yanında çabuk geçti saatler sensiz geçmek bilmedi günler anladım ki sen hayatımın bir parçası gönlümün yarısısın günaydın aşkım.

Ne kadar yakışıyor bu söz sabahlara, hiç kafa yordun mu anlamına, tüm içtenliğiyle süslü tazelik, kadere bulaşmamış bebek saflığında bir güzellik, ne merhabanın soğukluğu, ne elvedanın burukluğu hiç biri dokunamaz ona, şimdi gönülden kalbe seslenen bir duyguyla günaydın

Günaydın benim viran gönlümün sultanı, günaydın dost bağımın gonca gülü, günaydın Süreyya yıldızım, günaydın ay yüzlüm, günaydın canımın cananı günaydın

Günaydın ömrümün en güzel baharı bu sabahta seni kalbimin en derinlerinde hissederek açtım gözlerimi...o kadar güzel uyuyorsun ki dağılmış sacların ve dinlenmiş yumuşacık cildinle daha bir masum ve bebek gibisin.

Günün aydın olsun dilerim ki yüreğine gülün gölgesi düşmesin ve sen, yüzünde gülüşlerin en güzeli ile bak geleceğe

Her güne senin askınla başlamak senin sevginle uyanmak çok güzel seni çok seviyorum hayırlı sabahlar