Sevgiliye Yazılacak En Güzel İyi Geceler Mesajı

Konusu 'Kutlama Mesajları' forumundadır ve Elif tarafından 5 Mart 2013 başlatılmıştır.

1. Elif

Elif Yönetici Admin

En güzel sevgiliye iyi geceler mesajları, sevgiliye iyi geceler sözleri

Allah sana en güzel uykuları ve rüyaları bahşetsin aşkım..

Gecenin siyahını bağrımın andına alıp,Olmayan yanımı hülyana,rüyana katıp,
    Gidiyorum. Unutma! Seni çok seviyorum.

iyi geceler ruhum..tatlı uykular umudum..rüyada buluşalım mutluluğum..bu can seni çok seviyor

Beyaz bir güvercin gönderiyorum sana, yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerinde umut, gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat..

Aşk güneşi bahtında gülerek doğsun, en güzel geceler senin olsun sevgilim İyi geceler..

İyi Geceler Sevgilim..sen uyu..bana bırakarak sessizliği..

Yıldızlar gözlerine özensin sen birtanesin bebeğim iyi geceler dilerim.

Sensiz sabaha uyanacağım bir gece nasıl iyi geçebilir ki..

Rüyanda eğer beni görürsen hiç şaşırma çünkü ben seni her gece rüyamda görüyorum…

Sen Benim Rüyalarımdaki Hayalim, Hayattaki Tek Yaşama nedenimsin iyi Geceler Meleğim

Gecenin en güzel karanlıgına gözlerini yumdugunda aklına ben geleyim iyi geceler bitanem..

Dur bir dakika önce bana bir öpücük, sonra seni seviyorum, tamam şimdi uyayabilirsin..iyi geceler

İyi Geceler rüyalarımın prensi..

Gökyüzü Mehtabı Nasıl beklerse, Toprak Suya nasıl Hasretse, Sende Benim Hasretimsin Aşkım,iyi uykular Tatlı Rüyalar

Güneş batmış akşam olmuş saat 12 hadi iyi geceler..

Bu gece bütün sevdiklerin yanında..ne tatlı uyursun sen şimdi..birtek seni ölesiye sevenin senden uzakta,birtek seni ölesiye sevenin uykusuz..adını can koydum seni canıma koydum..iyi uykular

Seni gözlerimi kapattigimda degil,gözlerimi actigimda görmek ve var oldugunu bilmek isterim sevgilim iyi geceler..

Koynunda kokunla uyumayı herşeyden çok isterdim yastığımın yarısı ben yarısı sensin.. iyi geceler canımın yarısı seni çok ama çook seviyorum.

Yine bir gün daha bitti sensiz ve tüm geceler ben yaşadığım sürece sensiz.sana çok kızgın olmama rağmen seni hala çok seviyorum iyi geceler..

Seni çok seviyorum birtanem İyi uykular.