Sevgiliye Yazılacak Kandil Mesajları

Konusu 'Kutlama Mesajları' forumundadır ve Yavuz tarafından 30 Mart 2013 başlatılmıştır.

1. 2013 Sevgiliye Yazılacak Kandil Mesajları Yeni

Yaklaşmakta olan üç aylar ve mübarek günler ile kandillerde başlıyor. Kandil gecelerinde sevdiğinizi dualarınız ile göndereceğiniz güzel mesajlar mutlu edebilirsiniz. Hayırlı mübarek gün ve gecelerde karşılıklı dua ve güzel temennilerde bulunmak güzelliklere vesile olur diye ümit ediyorum. Sevgiliye yazılacak en güzel kandil söz ve mesajlarına örenk olarak şunları verebiliriz.

Gecenin hayır ve bereketinin gönlümüze dolarak ebedi saadetimize vesile olmasını niyaz ediyor hayırlı kandiller diliyorum.

Kandiller yanarken sevgiyle yanan yüreklerimizin ebediyen beraber olmasını Cenabı Allah'tan diliyorum. Kandilin mübarek olsun.

Mübarek gecelerde dualarımın başına seni koydum hayırlı kandiller olsun.

Duaların kabul olduğu şu mübarek gecede karşılıklı dua edelim muradımıza çabuk erelim seviceğim kandilimiz hayırlara vesile olsun.

Allah için birbirini sevenler muradına iki cihanda erecekler dualarımı meleklere verdim bu gece sana gelecekler. Hayırlı kandiller.

Kandilini kutlarım Cenabı Mevaladan seni umarım kandilin kutlu olsun bir tanem.

Ben dua edeyim sen amin de ben seni dileyeyim sen hemen de kandilimiz kutlu olsun.

Cümle Müslümanların duaya durduğu bu mübarek gecede Cenabı Allah'tan tüm dünya Müslümanlarının ve akıbetimizn hayrolmasını niyaz ediyor kalbimdeki sevgiyi semaya itiraf ediyorum seni seviyorum hayırlı kandiller.

Beraber el açıp dua edeceğimiz kandillerin ümidiyle kandilini kutluyorum canım sevgilim.

Mübarek kandil gecesinde sevgimizin baki olması için niyaz ile dua ediyorum. Kandilin mübarek olsun sevgilim sevgilerle.

Son düzenleme: 30 Mart 2013